De meetups zijn heel inspirerend, gezellig en wat een enthousiasme! Ik ben daar nu eigenlijk alleen met fotograferen bezig en niet met spelen. Ook erg leuk en kan ik wat beter :-)
No answer yet
Omdat het inspirerend en heel gezellig is en er een hoop leuke mensen rond lopen. En ik daar steeds weer foto's van kan maken :-)
Sign in to post a Greeting.
Thea,
Is ook door mijn collega Nico Brons genomen, tijdens een klein optreden op de amerikaanse avond bij het bedrijfsuitje naar Innsbruck.
Prachtige foto's heb je weer gemaakt!
Da's nou jammer dat jij er niet bent de 20e! Ik denk wel dat wij er zijn, hopelijk kan ik een beetje op tijd bij mijn werk vandaan. Veel plezier met je collega's!
Nou.... ik weet niet of ik het zelf ga doen! Jarenlang heb ik dwarsfluit gespeeld, maar doe dat nu niet meer. Heb wel al jaaaren een gitaar die onder het stof op mij wacht...!!! Inclusief de lesboekjes waarin ik nooit verder gekomen ben dan les 2... Dat lijkt me zo gezellig! Als ik nou gitaar leer spelen en mijn vriend mondharmonica, dat lijkt me leuk! Maar wie weet hoe besmettelijk de mondharmonica is?? :) Tot vrijdag! Groeten Astrid
Hoi Thea, bedankt voor de mooie Stage Fright foto's op de site!
Groetjes...
Thea is een stralende zon, een inspirerend mens en binnenkort ook het nieuwste bluestalent!