align-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcamerachatcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-crosscrosseditfacebookglobegoogleimagesinstagramlocation-pinmagnifying-glassmailmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonplusImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartwitteryahoo

Anonimowi Admini Meetup #4

AA was founded to support the integration of sysadmins community in Krakow. We meet for the #4 time to combine business with pleasure - sysknowledge sharing and socializing. 


Agenda:

Maciej Lasyk - Ganglia&Nagios

Grzesiek Tylenda - Oracle

Vladimir Mitiouchev - CFEngine 3

Join or login to comment.

 • Zuzanna A.

  Jest mała zmiana w agendzie 4 spotkania - na miejsce Łukasza Proszka wskakuje Maciej Lasyk z prezentacją o Ganglii i Nagiosie.

  info o prezentacji:

  Ganglia&Nagios: Pomieszany świat bardzo skalowalnego monitoringu istnieje w świecie FOSS. Używają go tak znane serwisy jak Etsy, Twitter czy Flickr oraz firmy takie jak Cisco, M$, HP czy Nasa i CERN. Opowiem Wam historię, w której multicast miesza się z unicastem, checki Nagiosowe zastąpione są skryptami pythonowymi a dynamicznie tworzone wykresy mozna przeszukiwać i grupować za pomocą regexpów.
  Pokażę Wam prawdziwe oblicze KISS i GTD, które razem z FOSS skutecznie bronią się przed atakiem NIH (KISS: Keep It Simple Stupid, GTD: Getting Things Done, FOSS: Free And Open Source, NIH: Not Invented Here syndrome)

  May 6, 2014

 • Hanna T.

  Polecam prelekcję "JA ADMINISTRATOR i reszta świata" Maksymiliana Michalskiego podczas SEConference. Wstęp bezpłatny.
  9-10 maja Kraków
  https://www.facebook.com/events/241431929378071/

  May 5, 2014

 • Zuzanna A.

  Mamy superadmińskie kubki. Będzie można je odbierać na spotkaniu 7 maja. Cenę udało się zachować na zapowiedzianym poziomie 15 zł :)

  April 22, 2014

Our Sponsors

 • MegiTeam

  Financial and organizational support

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy