The Chicago Polish Meetup Group Message Board › SZALAS Restauracja/ Warto polecic czy nie?

SZALAS Restauracja/ Warto polecic czy nie?

Ewa
user 13655844
New York, NY
Post #: 1
Mam prosbe,
studiuje dziennikarstwo na DePaul i obecnie pisze artykul na temat etnicznych restauracji w Chicago. Chcialabym sie dowiedziec co myslicie o "szalasie." Czy smakuje wam tam jedzenie? Czy restauracja sie podoba? czy polecilibyscie ja komus? i czy jedzenie jest takie jak w Polsce?

Z gory dziekuje za pomoc.

ewa
Kasia
kasiaz
Chicago, IL
Ewa, w Szalasie nie bylam, ale ta restauracja byla rekomendowana przez Check Please! i jest ponoc dobra. Nie wiem czy ogladasz ten program na Channel 11.
Sugestia, a moze by tak zrobic tam Meetup? Co grupa sadzi?
Kacha
Ewa
user 13655844
New York, NY
Post #: 2
Hey Kasia,

Dieki za info.

Ja bylam, bardzo mi sie podobalo, polecam. Z checia pojde jeszcze raz.

Dalej potrzebuje jednak opini ludzi ktorzy tam byli, wiec prosze o pare zdan tych co byli.

Ewa
:)
Maciek
user 13161715
Chicago, IL
Post #: 7
Bylem w tej restauracji gdzies okolo 4 lat temu.

Bylo to z okazji pogrzebu.

Jako zastawke serwowano sledzia w majonezie, dwa rodzaje zup: czernina i zurek a jako danie glowne serwowano schabowy albo placki ziemniaczane. Wszyscy "goscie" chwalili sobie smak serwowanych potraw. Ale z tego co pamietam wtedy wystroj wnetrza pozostawial wiele do zyczenia.

Jezeli szukasz innych polskich miejsc, to polecam "podhalanke" na Division, pomiedzy Ashland i Milwaukee. To taki "Bar Mleczny" w Chicago. Wysmienite i tanie jedzenie.
A former member
Czesc,

Ja tez chodze do DePaul studjuje zarzadzanie. Co do Szalasu to bardzo lubie nie tylko placek po zbojnicku ale takze tradycyjyjne goralskie akcesoria. Muzyka goralaska jest tez fanym dodatkiem do posilku ktora umila pobyt w tej restauracji.

Hey Kasia,

Dieki za info.

Ja bylam, bardzo mi sie podobalo, polecam. Z checia pojde jeszcze raz.

Dalej potrzebuje jednak opini ludzi ktorzy tam byli, wiec prosze o pare zdan tych co byli.

Ewa
:)

Ewa
user 13655844
New York, NY
Post #: 3
Hey dziekuje wszystkim za info. artykul napisany, i dostalam dobra ocene :)
kasia, musimy sie spotkac w depaul, moj kampus jest w downtown, ale begiam tez z kamera do lincoln park.
ogladaj "Good Day DePaul" na facebooku.
ewa