addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwchatcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgoogleimageimagesinstagramlinklocation-pinmagnifying-glassmailminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonplusprice-ribbonImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruseryahoo

Warsztaty iOS TDD

Pod koniec kwietnia mamy dla Was niespodziankę! Wraz z ekipą MobileWarsaw (http://www.meetup.com/Mobile-Warsaw/) organizujemy warsztaty programowania TDD na iOS!

Przygotowaliśmy dla Was 8 godzin warsztatów oraz prezentacji, w trakcie których poznacie podstawy TDD, dowiecie się jak testować, co testować oraz jakich użyć narzędzi.

Dzięki zaangażowaniu naszych gości z Warszawy oraz sponsorowi, firmie Schibsted (http://www.schibsted.pl), warsztaty te będą darmowe. Prawie darmowe... ponieważ nasi mentorzy poświęcą Wam 8 godzin swojego czasu to chcielibyśmy poprosić Was, abyście również poświęcili 8 godzin swojego czasu dla społeczności iOS. Szczegóły poznacie na miejscu, ale nie obawiajcie się - obiecujemy, że ta inicjatywa się Wam spodoba :)

Wymagania dla uczestników:
* znajomość Objective-C oraz ogólna wiedza na temat iOS (nie trzeba być ekspertem),
* laptop z systemem OS X oraz zainstalowanym Xcode 5.x i iOS SDK 7.x,
* AppCode, czyli jedno z bardzo przydatnych narzędzi do programowania TDD na iOS. (jeśli nie posiadacie licencji to trail można ściągnąć ze strony JetBrains)

Liczba dostępnych miejsc nie jest duża, stąd jeśli się rozmyślicie to prosimy o zaktualizowanie swojej odpowiedzi (RSVP).

Już wkrótce więcej informacji!

Join or login to comment.

 • Marcin W.

  Super warsztaty! Bardzo wysoki poziom merytoryczny, dobra organizacja prezentacji (tematu) i świetne prowadzenie. Fajnie było zobaczyć jak pracują inni i przy okazji zrozumieć temat. Wielkie dzięki!!!

  1 · April 27, 2014

 • A former member
  A former member

  Na repozytorium znajdziecie przykład testowania asynchronicznej operacji.
  Przykład oparty na StreamItemDownloader. Testy w PhotoStreamViewControllerSpec.m

  1 · April 27, 2014

 • Maciej O.

  Wrzuciłem też prezentację o legacy code.
  Dzięki wszystkim!

  April 27, 2014

 • Błażej B.

  Dzięki wszystkim za spotkanie! After party dziś o 20:00 w Omercie na Kazimierzu, przybywajcie! :)
  (http://www.omerta.com.pl)

  April 26, 2014

  • Błażej B.

   Nie było miejsca w Omercie, jestesmy tuz obok w Beer Gallery.

   April 26, 2014

 • Maciek B.

  Dzięki! Świetne warsztaty ;)

  1 · April 26, 2014

 • Krzysztof S.

  Super prowadzący, genialnie poprowadzone warsztaty. Jeśli zrobią je jeszcze raz można sie zapisywać w ciemno :) AppCode rządzi :D

  1 · April 26, 2014

 • Błażej B.

  Na mapce Meetup-a budynek Schibsted był źle zaznaczony. Już to poprawiłem. Budynek znajduje się vis-a-vis przystanku autobusowego "Armii Krajowej".

  April 26, 2014

 • Błażej B.

  W sobotę spotykamy się w biurze Schibsted, (nie)stety jest tam skrupulatna ochrona i każda osoba będzie musiała posiadać identyfikator. W tym celu dla pracowników ochrony potrzebujemy od każdego:
  * imię i nazwisko,
  * oraz nr Dowodu Osobistego.
  Prześlijcie proszę te dane na adres blazej (na) biesiada.net.pl

  April 23, 2014

  • Aleksandra

   Hej Krzysiek:))! Ola z tej strony. Liste bede miec tylko ja wydrukowana i zostanie po prostu przepisana do ksiazki wejsc/wyjsc budynku, czyli innymi slowy dane trafiaja do tej samej ksiazki, do ktorej juz kiedys trafily, bo przeciez nas juz odwiedzales:) Aby moc przepisac ja wczesniej i uniknac kolejki oraz opoznien w rozpoczeciu warsztatow uznalismy, ze tak bedzie po prostu sprawniej. Niemniej jednak Krzysku mozesz byc pol godziny wczesniej i pomoc mi w ogarnianiu tematu. Przybic znak jakosci Q :-) Do zobaczenia! Pozostalych zapewniam, ze lista jest tajna/poufna - kredyt juz mam, kolejnego na Was nie wezme. Pozdrawiam i w imieniu STP zapraszam na warsztaty!

   April 24, 2014

  • Krzysztof S.

   :) Ok. Bede wczesniej :)

   1 · April 24, 2014

 • Mateusz Z.

  A jak z miejscami parkingowymi? Będzie gdzie zaparkować w pobliżu, czy na własną rękę na miasteczku? :)

  April 14, 2014

  • Aleksandra

   Czesc! Będzie 6 miejsc parkingowych przed budynkiem Schibsted Tech Polska oraz niezliczona ilość w okolicach - w sobotę nie powinno być problemu z parkowaniem i na MS i w poblizu. :-)

   1 · April 14, 2014

 • Michał Z.

  Polecam, Paweł na pewno zachęci każdego do TDD ;)

  1 · April 11, 2014

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy