addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscontroller-playcrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramFill 1light-bulblinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonprintShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

DevMuster Hackathon

  • Feb 28, 2014 · 5:00 PM

Pierwszy hackathon z DICE+ w Polsce! Uwolnij swoje pomysły używając kostki DICE+ oraz jej sensorów i stwórz wymarzone gry i aplikacje w 24h.

Do tego 2 dni otwartych wykładów pod patronatem GDG!

Do wygrania kostki DICE+ w wersji deweloperskiej, oraz wiele wiele innych nagród.


Zawody trwają 24h i zaczynają się o godzinie 19:00 prezentacją DICE wyjaśniającą  programowanie na kostkę. Chcielibyśmy Was również zaprosić na wcześniejsze prezentacje które pomogą w efektywnej pracy zespołów podczas hackathonu, oraz wyjaśnią przydatne technologie.

Wstęp jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji. Niestety nie zapewniamy jedzenia, a jedynie przekąski, jednak zorganizujemy zamówienia grupowe z wybranych restauracji.

AGENDA -> http://goo.gl/bXcfLr
REJESTRACJA -> http://goo.gl/Q2cEEu
REGULAMIN -> http://goo.gl/Gg8NyJ

Każdy zespół otrzyma na czas eventu dostęp do kostek DICE+, urządzeń z Androidem (ich liczba jest ograniczona więc prosimy o zabranie swoich tabletów/telefonów), oraz porad ekspertów.

Zachęcamy już teraz do rejestracji, a kolejne informacje będziemy publikować na bieżąco.

Każdy uczestnik hackathonu otrzyma zestaw gadżetów, imienny identyfikator, dostęp do SDK DICE+, wstęp na prezentacje i pomoc zespołu ekspertów na każdym etapie powstawania aplikacji lub gry. Wstęp na prezentacje jest otwarty i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.


Organizatorzy - GDG WarszawaPJWSTK, Koło Naukowe Sieci Urządzeń Mobilnych.

Partnerzy - dice DICEplusEl Passion, MobileWarsaw, Human Tech Art, Burn, Brand24.

Join or login to comment.

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy