addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupsimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruseryahoo

Stop Attacks on Human Rights and Freedoms in Ukraine! \ Вимагаймо санкцій!

Громадо українців Атланти! 

16 січня в Україні фактично відбувся державний переворот - законодавчо зафіксовано перехід до диктаторського режиму і порушення Прав Людини.   

Подивіться це відео (18+) - http://www.youtube.com/watch?v=z0zD3pOG-Tk. 

За останній тиждень 5 людей вбито, 30+ медиків було прицільно поранено, 50+ людей викрадено і зникли, 70+ журналістів постаждали, 500+ людей поранено... 

Наш моральний обов`язок висловити своє ставлення до цих подій. Так, ми не в Києві і не в Вашингтоні. Так, можливо ми не змінимо ситуацію в цілому, але ми можемо стати краплею в морі, яке колись таки затопить ворогів нашої батьківщини. 

На розгляд Сенату США 14 грудня внесли резолюцію про санкції проти президента України та його оточення. 

Виходь і скажи своє слово! 

МИ ВИМАГАЄМО ВІД США ВВЕСТИ САНКЦІЇ ДЛЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ! 

------------

Dear Ukrainians of Atlanta and our friends!

January 16th Ukraine experienced a major shift in it's course - government has changed laws that now violate human right, and left people hopeless about their future.

We are trying to help Ukrainian people in their fight for peace, Independence and human rights. We ask US Government to impose sanctions against Ukrainian president and his associates.

Please, take a look at this video (18+) - http://www.youtube.com/watch?v=z0zD3pOG-Tk. Riot Police in Ukraine is torturing a man.  
During last week 5 people was killed, 30+ medical workers was shot and beaten, 50+ people was kidnapped by police and we don`t have any information about them, 70+ journalists was shot on purpose, 500 + people are injured. 

If you are concerned with the future well-being of this nation, please, come to downtown, and join a group of Ukrainian people outside of the CNN center (corner of Marietta St NW and Centennial Olympic Park Dr NW) this Sunday, Jan 19th, at 2 pm to practice your right to show your concerns, and to demonstrate your care and support to the hurting Ukrainian people.

If you are able to come, please register here or in the Facebook page - https://www.facebook.com/events/524889497608359/524928357604473/?notif_t=like

Our last hope is people in other countries getting attention of their government and media.

Please, share this event with your family and friends. If you have any access to the media, please let us know. It will be great help, and appreciated. 
Please write any questions or concerns here, and we will keep you informed. You can bring posters, flags and wear colors of Ukrainian flag.

Короткий витяг з прийнятих 16 січня законів: 

1. Бюджет 2014, який прийняли без обговорення, збільшує фінансування Беркуту і інших правоохоронних органів, але значно зменшує фінансування дитячих лікарень і науки. 70% онкохворих дітей просто помре без належного лікування. 

2. Образа працівника міліції - до 7 років позбавлення волі.  (для порівняння - вбивство в стані сильного душевного хвилювання - до 5 років позбавлення волі). 

3. Пересування кортежем більше 5 машин - лише з дозволу ДАЇ. За порушення - позбавлення прав та вилучення авто.

4. Введено кримінальну відповідальність за наклеп, враховуючи пости в соціальних мережах, за порушення - виправні роботи на 1 рік. 

5. Пікетувати будинки посадовців та офіси олігархів - заборонено, за порушення 10 днів арешту. 

6. Участь в масових зібраннях в масках, шоломах, гримі, камуфляжі або будь-яких костюмах - заборонено, за порушення 15 дняв арешту. Від сьогодні будь які костюмовані акції неможливі апріорі. 

7. Громадські організації, які отримують гранти від міжнародних фондів чи посольств - іноземні агенти, до яких використовується інша система оподаткування, їх легше заборонити, а вони мають щомісячно звітувати в держ.органи про свою діяльність. 

8. За неповагу до суду - 15 днів арешту. 

9. За надання приміщення під мирне зібрання проти влади - 10 днів. 

10. Адмін.протокол про порушення тепер не потрібно підписувати особі яка винна у правопорушенні - так передають до суду.

11. За збір інформації про правоохоронців - 6 місяців арешту, судей - 2 роки арешту. 

12. Спрощенно процедуру зняття недоторканності з народного депутата. 

13. Дозволено засудити людину без її присутності на судовому процесі.

Join or login to comment.

 • Vitalik

  Дякую всім за участь.

  January 26, 2014

 • Liudmyla Z.

  Очікується близько 150 чоловік!

  1 · January 24, 2014

 • Liudmyla Z.

  Народ! Пропоную роздавати листівки під час акції. Важлива наша місія - інформування місцевого населення. Можемо закликати тих американців хто нам співчуває звертатися до місцевої влади, звертати увагу правозахисних організацій... можна пройти ще до музею National Center for Civil and Human Rights.

  Текст листівок напишемо ближче до дати - бо може ще змінитися ситуація... Приготуйтеся будь ласка надрукувати кожен собі кілька десятків.

  January 23, 2014

 • Liudmyla Z.

  кошти має можливість передати зі США моя подруга Оксана Лущевська - https://www.facebook.com/oksana.lushchevska

  Також постійно збирає кошти ця група - https://www.facebook.com/groups/ukrainians.abroad/

  January 23, 2014

 • Liudmyla Z.

  5. ІЖА та одноразовий посуд – стане в нагоді все. Підвозити можна до Будинку профспілок або до будь-якої польової кухні на майдані. 6. І ще важливе - Друзі, ми отримуємо багато пропозицій допомоги, і нам дуже потрібні водії з вантажними авто (мікроавтобуси, газелі, пікапи, вантажівки) для транспортування різних речей по Києву чи з-під Києва. Будь-ласка, відгукніться чи допоможіть знайти таких добровольців! Пишіть приватні фб-повідомлення у фб-групу galas.org.ua або на пошту [masked]. Дякуємо! 7.Чергування в лікарнях на вечір і ніч! Отже, зараз треба зорієнтуватись, хто зможе підмінити людей в лікарнях увечорі. Це має сенс, сьогодні на Жовтневій завдяки цьому пару поранених вдалось витягнути. На вечір треба координатори і чергові в 3 лікарні: 1. Жовтнева; 2. 12 на Підвисоцького, 3. Лікарня швидкої допомоги на Братиславській,3 Записуйтесь в форму сюди: https://docs.google.com/forms/d/16iQ55jj6Okj2xC8zE6Xf7blbvJ95zjXbERatlgsDzWY/viewform

  January 23, 2014

 • Liudmyla Z.

  23 січня / ПОТРЕБИ МАЙДАНУ (оновлюється) 17.40 1. ЛІКИ – За останнім повідомленням Медслужби майдану, нашими спільними зусиллями вони повністю забезпечені необхідними ліками. Слідкуйте за новинами (дай Бог, щоб нічого більше не знадобилося). В Медичній службі в Будинку профспілок (каб. 320) потрібні термоковдри (схожі на фольгу). Вони можуть бути в туристичних та господарчих магазинах, в аптеках знайти важко. Джерело: гаряча лінія Медслужби -[masked] 2. В медпункти у КМДА та на Грушевського (парламентська бібліотека) потрібно: Теплі шкарпетки. Устілки для взуття та великі жіночі гігієнічні прокладки для аналогічного застосування. Рукавички. Хімічні грілки. Краплі проти нежитю. Трав'яний чай. 3. ТЕПЛІ РЕЧІ – светри, куртки, взуття великого розміру, перчатки, тощо – також до будинку профспілок. 4. ОБІГРІВ – На Майдані та особливо – на Грушевського (оновлений медпункт у Парламентській бібліотеці) – потрібні хімічні (порошкові) грілки для рук та ніг (у великій кількості!).

  January 23, 2014

 • Oleg M.

  Людмила, шкода, що я не в змозі приєднатися до вас у цю неділю. Це велика справа. Я працюю по суботах і неділях увечері. І для майбутніх зустрічей я зміг приєднатися по понеділках, вівторках увечері. І іноді по п'ятницях вечора на короткий термін. Мій графік роботи трохи дивно. Я бажаю вам хорошу зустріч і, сподіваюся, я можу приєднатися наступного разу. Спасибі за запрошення.
  Олег

  January 17, 2014

  • Liudmyla Z.

   У будь-якому разі дякуємо за підтримку! Запросіть усіх кого знаєте, не тільки українців але й небайдужих місцевих друзів...

   January 18, 2014

 • Liudmyla Z.

  Своїх друзів в Фейсбуці можна запросити на цю сторінку - https://www.facebook.com/events/524889497608359/

  January 17, 2014

 • Liudmyla Z.

  Якщо хтось має прямі контакти будь-якої преси - скажіть будь ласка!

  January 17, 2014

8 went

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy