align-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcamerachatcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-crosscrosseditfacebookglobegoogleimagesinstagramlocation-pinmagnifying-glassmailmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonplusImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartwitteryahoo

Oğuz Ç.

Location:

Istanbul

Member since:

July 10, 2014

What are your expectations from our group / Grubumuzdan beklentileriniz neler?

Öğrenmek ve bu işin içindeki insanlarla bağlantı kurmak.

To build a better community, what are couple suggestions you'd like to see / Daha bilincli bir topluluk olma yolunda bize onerileriniz nelerdir?

İnsanlara bu mesleğin/ilgi alanının aslında göründüğü kadar yabancı olmadığını ve yapabilecekleri bir eylem olduğunu daha genç yaşlarda kavratmak için okullara tanıtım günleri düzenlenebilir.Benim okuduğum okullardan birine böyle bir tanıtım/konferans vs. verilmiş olsaydı, bu konuda kendime güvenim artabilirdi.

How do you suppose we reach out individuals / Sizce biz insanlara nasil ulasmaliyiz?

Sosyal medya bu konuda büyük bir etken.Benim bu topluluğu bulmamı sağlayan etken yine sosyal medyadır.Bu platformlarda tanıtım yapılabilir.En etkili yol bu olacaktır çünkü insanlar bugünlerde konuştuğundan okuduğundan çok sosyal medyayı takip ediyor.

How do you find us / Bizi nasil buldunuz?

Turkcell geleceği yazanlar sitesinden ...

Introduction

I'm a student and I've been interested in coding since I was a child.I don't really know much about coding but I'm looking forward to learn about it.I just want to meet with people who knows this stuff and people who i can learn something from...


People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy