Apple WWDC'13 sunumunda iBeacon'a yer verdiğinden beri, bir teknolojinin, kullanıcıları tarafından nasıl şekillendirildiğine ve yavaş yavaş trendleştiğine tanık oluyoruz.

iBeacon teknolojisinin, şu an yapabildiklerini ve nerelerde, nasıl kullanılabileceğini konuşabileceğimiz küçük bir meetup'a katılmaya ne dersin? Eğer iBeacon'dan hiç haberdar değilsen endişelenmene hiç gerek yok; bizde bir kaç tane iBeacon mevcut ve seve seve sana da nasıl çalıştığını göstermek isteriz.

Meetup'larda:
- iBeacon nasıl çalışır, mevcutsa demosu,
- Avantajları, dezavantajları,
- Kullanım alanları ve kullanım senaryoları
- Toolları

üzerine konuşmayı ve mini-sunumlar yapmayı planlıyoruz. iBeacon'ın yanında, Apple'ın yeni BLE cihazları hakkında da konuşmaktan keyif alabiliriz. Ne de olsa onlar da yeni teknolojiler ve BLE kullanıyorlar :)

Eğer senin de aklına gelen bir konu başlığı veya fikir varsa duymaya sabırsızlanıyoruz, lütfen bizimle paylaşmaktan çekinme.

Join us and be the first to know when new Meetups are scheduled
Log in with Facebook to find out
By creating a Meetup account, you agree to the Terms of Service

Recent Meetups

What's new

 

Imagine having a community behind you

Get started Learn more
Henry

I decided to start Reno Motorcycle Riders Group because I wanted to be part of a group of people who enjoyed my passion... I was excited and nervous. Our group has grown by leaps and bounds. I never thought it would be this big.

Henry, started Reno Motorcycle Riders

Start your Meetup today

Act now and get 50% off.
Until February 1.

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy