align-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcamerachatcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-crosscrosseditfacebookglobegoogleimagesinstagramlocation-pinmagnifying-glassmailmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonplusImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartwitteryahoo

Polish Culture Meetup Group - londyn z głowy Message Board › Taki tam edukacyjny spam.

Taki tam edukacyjny spam.

Marcin T.
tolysz
London, GB
Post #: 3
Dzieje się wiele ciekawych rzeczy, a w szczególności dla tych co mają jakieś wolne chwile i chcieli by się czegoś nowego dowiedzieć.
Ten pierwszy to ma poziom uniwersytecki(licencjat), drugi taki(seminaryjny research), niestety jest tego tak dużo, a kursy są tak fajne, że chyba zacznę płakać (nie wszystkie są dostępne o każdym czasie, ale część się już znów zaczyna, lub właśnie zaczęła)

Coursera
(ma 39! różnych kursów; może nie dam rady zrobić wszystkich :D na raz; ale teraz robię/kończę model-thinking, algo1, crypto, pgm, game, nlp, ml; i planuję wszystkie zaczynające się 23go)

Udacity
(Dla tych co, słabo z informatyką to raczej CS101; ja zrobiłem cs101, cs373; teraz pozostałe :D )

Pozdrawiam, i jak ktoś ma jakiś pomysł na spotkania (seminaryjne) to bardzo chętnie bym tam chciał być :)

edit:
por favor:
Modern Poetry
World Music
Gamification
Oniyoku
user 2379001
London, GB
Post #: 2
Dzieki za info, slyszalam o tym projekcie.
Mieczyslaw
user 14361885
Luton, GB
Post #: 14
Ja od wczoraj robie Machine Learning. Jesli ktos takze zaczal, mozna stworzyc study group...
Marcin T.
tolysz
London, GB
Post #: 6
Jest kolejny moduł o ML tym razem bardziej nastawiony na sieci neuronowe...
Neural Networks for Machine Learning

ps Coursera ma już 195 kursów! Nawet takie jak: Contraception: Choices, Culture and Consequences...