addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwchatcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrosseditemptyheartexportfacebookfolderfullheartglobegmailgoogleimagesinstagramlinklocation-pinmagnifying-glassmailminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonplusprice-ribbonImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruseryahoo

Polish Culture Meetup Group - londyn z głowy Message Board › Zapraszam serdecznie na wspolne obejrzenie filmu 'Life of Pi' Sobota 1.12 16

Zapraszam serdecznie na wspolne obejrzenie filmu 'Life of Pi' Sobota 1.12 16:30 kino Apollo Picadilly

Edwin
edwinr1111
London, GB
Pozdrowienia dla calej Grupy!

Chcialbym spotkac wiecej rodakow, jako ze przez wiele lat podrozowalem po swiecie i zauwazylem ze jest mi trudno teraz mowic po polsku, a nie chcialbym tego jezyka utracic.

'Life of Pi' byl mi polecany przez wielu przyjaciol. Niestety wkrotce juz moze byc zdjety z kin, a warto go obejrzec w 3d. Przepraszam za pozne wyslanie zaproszenia ale ta idea pojawila sie dosyc pozno, a jake ze lepiej pozno niz wcale, to mam nadzieje ze pare osob nadal sie zdecyduje na ta wyprawe.

Kino ktore znalazlem ma dobry rating na Yelp:

4.5 star out of 5 
Apollo Piccadilly Circus
19 Lower Regent St
London SW1Y 4LR
Area: St James's

Polecam zamowienie biletow przez Internet zeby nie czekac w kolejce.

http://www.apollocine...­

Prosze wybrac Picadilly Circus, dzien 1.12 i godzina 16:45

Spotkamy sie przy wejsciu do kina (po prawej stronie). Bede tam od godziny 16:30 (czarne wlosy, broda, okulary, jeansy). O 16:40 wchodzimy do srodka, tak wiec zebysmy sie mogli spotkac to prosze o przybycie na czas. Bedziemy sie starac usiasc po prawej stronie widowni (patrzac od strony ekranu).

Jesli ktos sie spozni i nas nie znajdzie, to po seansie zatrzymamy sie przy wejsciu do kina zeby przedyskutowac miejsce na obiad. Bedziemy glosowac i opinia wiekszosci wygrywa.

Moj telefon komorkowy jest:  07450443419. Jesli bede wiedzial ze ktos nas nie znalazl (prosze o text message) to poswiece telefonem po sali, ale obawiam sie ze miejscowi milosnicy filmu nie pozwola mi tego robic przez dluzszy czas, a ja jestem zwolennikiem unikania przemocy.

Pozdrowienia dla wszystkich,

Edwin

PS Nie mam polskiiego keyboard na komputerze w pracy i mam nadzieje ze mi to wybaczycie.