addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscontroller-playcrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramFill 1linklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonprintShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

Washington Turkish Language and Culture Group Message Board › Sihirli Annem videolari arayorum... Looking for Sihirli Annem videos...

Sihirli Annem videolari arayorum... Looking for Sihirli Annem videos... (or Yabanci Damat) to download or purchase?

A former member
Post #: 1
(English to follow...)

Arkadaşlar

Bir şov veya kitabı bulmak isiyorum çünkü internetsiz sık sık kalırım ve islemek veya okumak Offline ihtiyacım var. Herhangi Link gondermisiniz yardım etmek için çok teşekkür ederim.

Şira

Dear Friends,

I would like to find a show or book, since I am often without internet access, and I need to watch or read Offline. Any link or help you can send me is much appreciated.
Many thanks,
Shira
Yasemin
user 54905552
Washington, DC
Post #: 2

Selam,

Ben bir türküm ve size yardımcı olmak istiyorum. Anladığım kadarıyla o iki dizinin linkini istiyorsunuz. Ben o dizileri seyretmedim ama biliyorum. Aşağıdaki linkleri deneyebilirsiniz :

http://www.tekdiziizl...­

http://www.ddizi.com/...­

Hi,

I am a Turkish and I want to help you.I understand that you want to link the two series. I did not watch but know them. You can try these links :

Yasemin.

A former member
Post #: 2
Sağolun Yasemin

Cevabınızı görmedim için yazmadım daha önce kusura bakmayın. Linkleri gördüm ve indirmek istedigm ama garip bir program varmış ve güvenli değildi. Bu yuzdan güvenli bir download yer veya dvdden almak isterim. Yoksa siz bir yerden başka şovlar indirir misiniz acaba?

(I hope my Turkish is understandable...)
Shira