addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupsimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruseryahoo

İstanbul ve Şiir grubuna hoşgeldiniz! Şiir kavramı içinde olan her konu bizi ilgilendirir. Farklı şiir türleri, Türk şiir tarihi, dünya şiir tarihi, şiir kritikleri, şiir okumaları, şiir yazma atölyeleri, şair tanıtımları ilgi alanımızdadır. Ayda bir toplanılır, sıcak ve samimi bir ortam içerisinde ele alınan konu tartışılır ve bilgi paylaşımı sağlanır. Her buluşma sonunda bir sonraki konuşma için öneriler alınır ve aramızdan şeçilen konuyu yönetecek bir kişi belirlenir. Grup üzerinden gelecek olan önerilere de her zaman açığız :)

Join us and be the first to know when new Meetups are scheduled
Log in with Facebook to find out
By creating a Meetup account, you agree to the Terms of Service

Welcome, Members!

Recent Meetups

  • September 29 · 7:30 PM

    Şiir Buluşmaları

    15 Members

    İstanbul ve Şiir grubunun bu ilk buluşmasında birbirimizi tanıyıp bir sonraki buluşma için konu ve yönetecek kişiyi belirleyeceğiz.

What's new

 

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy