Agile Open Space 7

This is a past event

38 people went

Location image of event venue

Details

To już siódma edycja Agile Open Space! Popołudniowa intensywna dawka zwinności tu w Poznaniu. Jego celem jest wymiana wiedzy poprzez rozmowy i warsztaty, a to wszystko w formule Open Space.

Przygotowaliśmy dla Was krótki wpis na blogu o tym, co szczególnie cenimy sobie w tym wydarzeniu, opisując przy okazji poszczególne jego elementy. Zachęcamy do lektury:

https://stxnext.com/blog/2018/08/10/jak-zrobic-wartosciowe-spotkanie-w-formule-open-space-technology/ .

DLA KOGO
Dla każdego, kto interesuje się zwinnością. Dla tych, którzy na co dzień pracują stosują podejście Agile i dla tych, którzy myślą, by dopiero zacząć.

CO ZAPEWNIAMY
Jako organizatorzy zapewniamy napoje (kawa, herbata, woda, soki) oraz słodkie przekąski. Do tego oczywiście nieograniczony dostęp do materiałów biurowych - karteczek, pisaków, markerów, kartek do flipchartów itd. Do dyspozycji uczestników będą dwie sale wyposażone w łącznie 3 tablice suchościeralne, stoły, kanapy i krzesła

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO WYDARZENIA
Nie musisz się specjalnie przygotowywać. Agile Open Space organizujemy w formule Open Space, która to pozwala w określonym czasie omówić szereg zgłoszonych przez uczestników zagadnień. Jeśli masz w głowie pomysł na dyskusję, to możesz go zgłosić podczas wydarzenia i w trakcie trwania sesji zgłębić go z innymi zainteresowanymi. Cennym udziałem jest również przyjście i wzięcie udziału w poszczególnych sesjach lub po prostu posłuchanie tego co inni mają do powiedzenia. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Pamiętajcie, że agenda ustalana jest na początku wydarzenia. Będziemy rozmawiać na tematy, które zostaną zgłoszone przez uczestników będących danego dnia na wydarzeniu. Cel jest taki, że rozmawiamy o tym co w danym momencie jest ważne i interesujące dla obecnych.