Past Meetup

18 listopada: Grzegorz Gubiński - Dobre chęci to nie wszystko

This Meetup is past

41 people went

Klub Re

św. Krzyża 4 · Kraków

How to find us

Klub RE, Świętego Krzyża 4, Kraków

Location image of event venue

Details

Zapraszamy na listopadowe spotkanie ALE Krakow. Grzegorz Gubinski mial byc gosciem ALE Krakow jeszcze przed wakacjami, ale z powodów od niego niezaleznych sie nie udalo. To co sie odwlecze, to nie uciecze, wiec tym razem powinno sie juz udac :)

Grzegorz Gubinski: Dobre checi to nie wszystko - historia porazki

Abstrakt:

"Sukces wprowadzania metodyk zwinnych do organizacji zalezy od wielu czynników. Wsród pierwszych jakie przychodza na mysl sa: potrzebne kompetencje, kultura organizacji, sytuacja wewnetrzna firmy, motywacja pracowników i umiejetnosc zarzadzania zmiana.

Istnieja bezsprzeczne zaleznosci pomiedzy tymi czynnikami, a gwarancja powodzenia jest systemowe myslenie i planowanie zmiany. Podczas prezentacji skoncentrujemy sie na wplywie systemowego podejscia do rozwoju kompetencji na sukces lub porazke wprowadzania Scruma w duzej organizacji."

Data: Poniedzialek,[masked]Godzina: 19.00
Miejsce: Klub RESwietego Krzyza 4, Kraków
Mapka: http://www.klubre.pl/kontakt.html
Mamy zarezerwowana osobna sale (aka "Bunkier"), zeby do niej trafic zaraz po zejsciu po schodach skrec w lewo, przejdz przez drzwi i korytarzykiem juz prosto do sali.

BIO:

Grzegorz Gubiński, trener i agile coach. Dzieli swoje zainteresowania po równo miedzy zwinne praktyki inżynierskie i myślenie systemowe. W branży IT działa od 1998 roku. Ukończył Szkole Trenerów Biznesu. Prowadzi warsztaty dla branży IT od 2005 roku.

Agenda:

19.00 Spotykamy sie
19.10 Grzegorz Gubinski: Dobre checi to nie wszystko
20.10 Networking

Do zobaczenia w RE!