Past Meetup

19 stycznia: Kate Terlecka - Modele psychologiczne i biologia ludzkich zachowań

This Meetup is past

89 people went

Klub Re

św. Krzyża 4 · Kraków

How to find us

Mamy zarezerwowaną osobną salę (aka "Bunkier"), żeby do niej trafić zaraz po zejściu po schodach skręć w lewo, przejdź przez drzwi i korytarzykiem już prosto do sali.

Location image of event venue

Details

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Mamy nadzieję, że odpoczeliście i wróciliście po przerwie bo pora na kolejną dawkę Agile i Lean. W styczniu specjalny gość z Wrocławia:

Kate Terlecka: Modele psychologiczne i biologia ludzkich zachowań przydatne w pracy z zespołami.

Opis:Pewnie większość z was zna model Shu-Ha-Ri albo model rozwoju zespołów Tuckmana i Lencioniego. Ale okazuje się że już 5 form władzy Frencha i Raven albo model odpowiedzialności Chrisa Avery to nie taka popularna sprawa. A okazują się bardzo przydatne. Spróbuję wam je przybliżyć i pokazać jak pasują do siebie. Oprócz tego dotkniemy jeszcze kwestii kompetencji i mandatu Product Ownera, Situational Leadership II i kwestii działania kortyzolu, instynktów i ich wpływu na kreatywność.

Bio:

Kate Terlecka - doświadczony coach i trener akredytowany przez scrum.org. Ma szerokie doświadczenie z zespołami i firmami z całego świata, gdzie pomaga wdrożyć metody zwinne. Koncentruje się głównie na Scrumie, jednak się do niego nie ogranicza. Fascynują ją ludzie i interakcje między nimi z psychologicznego, socjologicznego i antropologicznego punktu widzenia. Od kilku lat zajmuje się również psychologią organizacji i budowaniem zespołów. Prowadzi inicjatywę Brass Willow, która uczy chętne firmy podejścia zwinnego. Wspiera też ciekawe lokalne przedsięwzięcia we Wrocławiu i nie tylko.

Agenda: 19.00 Spotykamy się
19.10 Kate Terlecka: Modele psychologiczne i biologia ludzkich zachowań przydatne w pracy z zespołami.
20.10 Networking

Do zobaczenia w RE!