Past Meetup

18 maja: Andy Brandt - Skalowanie Agile

This Meetup is past

86 people went

Klub Re

św. Krzyża 4 · Kraków

How to find us

Mamy zarezerwowaną osobną salę (aka "Bunkier"), żeby do niej trafić zaraz po zejściu po schodach skręć w lewo, przejdź przez drzwi i korytarzykiem już prosto do sali.

Location image of event venue

Details

Zapraszamy na majowe spotkanie ALE Krakow. Tym razem gorący temat skalowania Agile:

18 maja: Andy Brandt - Skalowanie Agile

Opis:
Chciałbym podzielić się prostym modelem obrazującym na czym właściwie polega problem skalowania, by następnie pokazać w skrócie co jest dostępne na rynku ideii i pomysłów w tym zakresie. Cel jest taki, żeby uczestnicy mieli rozeznanie z czego mogą wybierać i na co powinni zwrócić uwagę kiedy będą starali się "skalować" w swoich firmach czy praktyce jako agile coache.

Bio:
Andy Brandt jest jednym z najbardziej doświadczonych praktyków i propagatorów Scrum i innych metod agile w Polsce. Jego kompetencje w tym zakresie potwierdził osobiście Ken Schwaber, przyznając mu jako pierwszemu Polakowi tytuł Professional Scrum Trainer w połowie 2010 roku. Posiada w sumie 21 lat doświadczenia w branży IT. Jest doświadczonym managerem, project managerem i trenerem.

W ciągu ostatniego dziesięciolecia zajmował się przede wszystkim zarządzaniem projektami (posiada certyfikat PMP) oraz tworzeniem i kierowaniem zespołami specjalistów IT. Prowadził także szkolenia i wdrażał Scruma w firmach polskich i międzynarodowych. Praktyczne doświadczenie pozwala mu rozpoznać trudności jakie napotykają organizacje wdrażające Scruma i pomóc w ich pokonaniu.

Agenda:
19.00 Spotykamy się
19.10 Andy Brandt - Skalowanie Agile
20.10 Networking

Do zobaczenia w Re!