Past Meetup

ALE Warsztaty - Magdalena Firlit: Jak się masz zespole?

This Meetup is past

12 people went

Location image of event venue

Details

Cześć,

Tym razem Magdalena Firlit pomoże nam odpowiedzieć na pytanie: "Jak się masz zespole?". Wiemy przecież, iż nawet najlepszy zespół miewa czasem swoje słabsze dni. Gorzej, gdy słabe dni, niechęć, brak zaufania i inne dysfunkcje przeradzają się w rutynę i stają się normą. Na warsztatach będziemy poznawać dysfunkcje oraz będziemy ćwiczyć jak je przezwyciężać. Po warsztatach wyjdziemy z kilkoma narzędziami do diagnozy (co dolega zespołowi ☺) oraz przezwyciężania dysfunkcji (leczenie ☺).

Magda, podczas pracy z wieloma zespołami, poznała wiele historii. Zobaczyła, że niektóre zespoły były bardziej szczęśliwe, zmotywowane i produktywne od innych. To, co zauważyła wspólnego u tych mniej zmotywowanych, szczęśliwych i produktywnych to pewne wzorce, które również są szeroko opisane w książkach. Na warsztatach będzie się odwoływała się do własnego doświadczenia oraz doświadczenia innych.

Zapraszamy!

Magdalena Firlit

Jest Professional Scrum Trenerem w http://Scrum.org , coachem, mentorem ( http://techleaders.eu ), trenerem oraz Agile Coachem. Magdalena posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe (ponad 17 lat), większość z tego czasu spędziła w firmach IT. Obecnie specjalizuje się w transformacji organizacji i zespołów w kierunku Agile. Współpracuje z różnej wielkości organizacjami oraz komunikuje się na wszystkich szczeblach organizacji. Przeprowadza szkolenia i warsztaty z obszaru Agile, Scrum (w szczególności akredytowane szkolenia http://Scrum.org ), Kanban oraz umiejętności miękkich. Występuje na konferencjach, spotkaniach tzw. Community of Practice oraz prowadzi warsztaty i szkolenia.

Jeśli nie uda Ci się zapisać na warsztaty, a jesteś zainteresowany tematyką zwinności wytwarzania oprogramowania, to serdecznie zapraszamy na spotkanie /unconf.pl Agile developers - are you there? (https://www.meetup.com/unconf/events/244971273/)

Z racji formy warsztatowej będziemy prosili Was o przemyślane zapisy. Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach będzie wpłata 15 PLN (szczegóły zostaną wysłane do zainteresowanych). Zebrana kwota zostanie przeznaczona w całości na napoje i pizzę.