Past Meetup

Jak to podzielić?

This Meetup is past

17 people went

Location image of event venue

Details

Jak to podzielić? Warsztat o dzieleniu historii użytkownika tak, żeby przynosiła klientowi prawdziwą wartość. Jak bardzo istotny jest ten sposób działania i jakie wiążą się z nim korzyści i zagrożenia - sprawdzimy podczas warsztatu.

Podczas warsztatu zagramy w grę elephant carpaccio.
Warsztat przeznaczony jest dla 15 uczestników.

UWAGA 1:
Warsztat jest przeznaczony dla developerów, SM, PO i PM z doświadczeniem. Ważne jest abyś umiał programować w dowolnym języku na poziomie podstawowym (może też być dobra znajomość Excela). Na warsztat koniecznie przynieś swój laptop - bez tego nie będzie można pracować.

UWAGA 2:
Szanujemy Twój czas więc udział w warsztacie wymaga potwierdzenia. Po zapisaniu się na warsztat będziemy prosić o potwierdzenie obecności - zrobimy zrzutkę na pizzę 15 pln. Informacje szczegółowe o zrzutce dostaniecie przez wiadomość na meetup. Decyduje kolejność wpłat.
Osoby które nie potwierdzą udziału w warsztatach do[masked] będą usunięte z listy i na ich miejsce wejdą kolejne osoby z waitlisty.
Jeżeli pomimo wpłacenia, z jakichkolwiek przyczyn nie będziecie mogli przyjść na warsztat - prosimy zwolnijcie miejsce innym uczestnikom. Dzięki!

Jakub Perlak, formalnie Project Manager w Software Mind, nieformalnie miłośnik zwinności i Lean, który wspiera na co dzień różne zespoły programistyczne w ciągłym usprawnianiu pracy. Zwolennik transparentności i generowania wartości dla klienta. Po pracy biegacz amator, wieczny student, ostatnio próbuje wrócić do nauki gry na pianinie.

Paweł Lewiński, Scrum Master w Miquido, gdzie razem ze wspaniałymi zespołami tworzy aplikacje mobilne (i nie tylko). Miłośnik zmian, ciągłego doskonalenia i wychodzenia ze strefy komfortu. W wolnych chwilach tworzy obrazkowe przepisy kulinarne "cookentials" i wydaje własne aplikacje na Androida. Dawno temu manager pola golfowego.