Past Meetup

Warsztat z myślenia produktowego

This Meetup is past

29 people went

Hub:raum

Przemysłowa 12 · Kraków

How to find us

Najwyższe piętro

Location image of event venue

Details

BRAK MIEJSC

Warsztat ma na celu pokazać czym różni się inicjowanie projektu i inicjowanie pracy nad produktem oraz przedstawić doświadczenia prowadzącego związanego z obydwoma podejściami.
Podczas warsztatu uczestnicy będą inicjować produkt w oparciu m. in. o framework Innovation Games oraz ćwiczyć metody pracy nad produktem które już następnego dnia mogą wypróbować w swoich firmach.

Warsztat przeznaczony jest dla 30 uczestników.

----------------------------------------UWAGA---------------------------------------
Szanujemy Twój czas więc udział w warsztacie wymaga potwierdzenia.
Aby potwierdzić Twój udział, należy wpłacić 15 PLN.
Po zapisaniu się na meetup wyświetlona zostanie informacja jak wpłacić pieniądze i zostaniesz dodany do watilisty do momentu dokonania płatności.
Zebrane pieniądze, będą wydane na materiały konieczne do przeprowadzenia warsztatu (Flipy, Postity, Taśmę, Markery, etc), a także na przekąski (wodę, napoje, owoce, orzechy etc).
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT.
Jeżeli pomimo wpłacenia, z jakichkolwiek przyczyn nie będziecie mogli przyjść na warsztat - proszę o informację i zwolnienie miejsca.
Dzięki
--------------------------------------------------------------------------------------------

MACIEK SOWIŃSKI:
zajmuje się Scrumem i zwinną organizacją pracy od 2010 roku, od 2014 roku jako agile coach i trener. W tym czasie pracował dla korporacji (ING, LUXMED, PZU, Bosh), spółek skarbu państwa (PWPW), startupów (CaseIWant) i software housów (Aenima). Zarówno w Polsce jak i w Niemczech, Danii, Anglii.

Jako agile coach Pomaga swoim klientom zrozumieć skąd płynie efektywność samoorganizujących się zespołów i że istnieje cały inny świat poza dychotomią "mikromanagement - anarchia".

Jako trener przeszkolił już ponad 200 osób z tematów takich jak: Scrum, Kanban, zwinne zarządzanie, zwinne przywództwo. Cyklicznie pojawia się na lokalnych meetupach Polskich społeczność agile aby dzielić się wiedzą i inicjować dyskusje.