[ALE Open Space] - Przywództwo na poziomie zespołowym

This is a past event

130 people went

Location image of event venue

Details

Wiosna w pełni, a więc to najlepszy czas na porządki w naszych postanowieniach noworocznych! Tak, tak! Nie ma lepszego momentu niż drugi kwartał roku, zwłaszcza jeśli planowaliśmy uporządkować nasze podejście do zarządzania zespołami.

Tym razem proponujemy spotkanie oparte o agendę, którą sami tworzymy! Zapraszamy zarówno osoby, które z dyskusją w formacie Open Space spotkali się nie raz, jak i (a może zwłaszcza :-D) tych z Was, którzy jeszcze nie doświadczyli otwartego panelu wymiany wiedzy i doświadczeń.

Przyjdź ze swoim gorącym tematem albo z… otwartą głową! Uwierz nam - temat wpadnie szybciej niż myślisz!

Ponieważ chcemy poruszyć tematykę przywództwa na poziomie zespołowym, poczuj się zainspirowany do tego typu dyskusji. Jako społeczność ALE Kraków zapraszamy wszystkich znawców Agile i Lean! Podzielcie się doświadczeniem i przedstawcie swoje zwinne praktyki w dyskusji.

Nowe osoby zapraszamy gorąco do zaczerpnięcia inspiracji na temat Agile Leadershipu i wprowadzaniu oraz utrzymywaniu zwinnych praktyk w zespołach.

Dzięki gościnności ABB, zapraszamy w okolice Ronda Mogilskiego. Spotkanie rozpoczynamy networkingiem przy pizzy i napojach. Szczegóły agendy poniżej:

17.30 - start - zapraszamy wszystkich spragnionych i głodnych na networking przy pizzy i napojach
17.45 - powitanie i przedstawienie zasad OST. Lightning talks na temat Zwinnego Przywództwa w zespołach.
18:00 - 18:10 - budowanie agendy OST
18.15 - 19:00 - pierwszy blok OST
19:05 - 19.50 - drugi blok OST
19:55 - 20:15 - podsumowanie i zakończenie spotkania

!!!
BARDZO WAZNE:
Ze względu na reguły bezpieczeństwa jesteśmy zobowiązani do dostarczenia na recepcję budynku imiennej listy uczestników. Jeśli więc, na meetupie identyfikujesz się jedynie nickiem, to na pewno skontaktujemy się z Tobą przed wydarzeniem.