Next Meetup

ALE Warsztat - Motywacja i zwiększanie zaangażowania
• What we'll do Motywacja i zwiększanie zaangażowania bez zabijania pasji, kija i marchewki Zapraszamy na warsztat, na którym nie tylko poruszymy tematy motywowania, nagradzania czy zwiększania zaangażowania a przećwiczymy praktyki, które od razu można wdrożyć w każdym Zespole i każdej Organizacji. Spotkanie ma na celu znalezienie odpowiedzi na pytania, takie jak: - Jak motywować pracowników nie wykorzystując do tego marchewki czy kija? - Jak zmienić sposób myślenia menedżerów? - Jak udoskonalić pracę zespołową i współpracę w organizacji? - Jak rozwijać kompetencje pracowników? Jeśli chcesz poznać najlepsze praktyki z obszarów takich jak: - Zaangażowanie pracowników i wspieranie ich współpracy; - Motywacja, docenianie, nagradzanie bez zabijania pasji - Skuteczne delegowanie To ten warsztat jest dla Ciebie! Postaramy się udowodnić tezę, iż “Zarządzanie jest zbyt ważne, aby pozostawić je menadżerom – zarządzanie jest dla każdego – nie jest tylko obowiązkiem kierowników” dzieląc się wieloletnią praktyką, doświadczeniem i wiedzą z obszaru Management 3.0. Prowadzący: Marcin Ziółek - licencjonowany trener Management 3.0, Agile coach i Scrum Master. Współzałożyciel warszawskiej grupy Management 3.0 Meetup, współorganizator Agile Coach Camp Polska, prelegent. Na co dzień pracujący z organizacjami i Zespołami w celu wydobycia ich prawdziwego potencjału. Ewa Kosterka - Agile Coach, Scrum Master, facilitator. Organizatorka Agile Coach Camp PL, pasjonatka wykorzystania Agile w codziennym życiu. Często eksperymentuje, świadomie wychodzi ze strefy komfortu, pokazując innym korzyści z takiego podejścia. Od 5 lat pracuje z zespołami, pomagając w zwinnym podejściu. Informacje organizacyjne: Typ wydarzenia: Warsztat Termin: 27.01.2018 Godzina 10.30 - 14.30 Czas: 4 h (z przerwami) Potwierdzenie - UWAGA - ważne: Po wypełnieniu listy będę prosił o potwierdzenie obecności -> Zrobimy zrzutkę na pizzę i napoje w wysokości 20PLN. Informacje szczegółowe o zrzutce dostaniecie przez wiadomość z meetup.com. Osoby, które nie potwierdzą (w ciągu dwóch/trzech dni) zostaną usunięte z listy i na ich miejsce wejdą kolejne osoby z Waitlist'y. • What to bring • Important to know

Motorola Solutions, Budynek żółty (B)

ul. Czerwone Maki 82 · Kraków

What we're about

Public Group

ALE Kraków to inicjatywa/społeczność, która powstała aby promować praktyki Agile i Lean w procesie wytwarzania oprogramowania, ale nie tylko tam. Zapraszamy Cię do dołączenia do nas jeśli jesteś z Krakowa, właśnie odwiedzasz nas lub po prostu lubisz to miasto!

ALE Kraków was created to promote Agile and Lean practices in software development. We invite you to join us if you're from Cracow, just visiting or just like the city!

Nasza strona WWW/our website (in polish): http://www.alekrakow.com

O nas/about us (in polish): http://www.alekrakow.com/p/o-nas.html

Dołącz do nas/join to us (in polish): http://www.alekrakow.com/p/jak-dziaamy-oraz-sposob-informowania-o.html

Members (1,970)

Photos (172)