Past Meetup

Front-end meetup

This Meetup is past

83 people went

Details

Aplikacje mobilne i webowe to nasza codzienność. Potrafią ułatwić wiele rzeczy, począwszy od wysłania zabawnego obrazka znajomym, skończywszy na pomocy w operowaniu elektrownią jądrową. Kierując się ideą symplifikacji naszego życia warto się zastanowić, jak ułatwić sobie tworzenie takich aplikacji. Dlatego też zapraszamy na meetup, którego motywem przewodnim jest przyśpieszenie i usprawnienie pracy nad aplikacjami zarówno webowymi, jak i mobilnymi.

• Progressive Web Applications – Czy warto? – Krystian Mężyk
Czym są progresywne aplikacje internetowe i dla kogo mogą okazać się najlepszym wyborem? Czy mogą one stanowić alternatywę dla aplikacji hybrydowych? Jak łatwo stworzyć prostą aplikację progresywną?

• Testowanie automatyczne aplikacji mobilnych z użyciem Appium – Mikołaj Radoń
Czy testowanie aplikacji mobilnych zawsze musi się wiązać z godzinami poświęconymi na klikaniu w mały ekran telefonu? Niekoniecznie. Zapraszamy na krótką sesję, podczas której opowiemy o automatyzacji w testowaniu hybrydowych aplikacji mobilnych, używanych przy niej narzędzi oraz o najczęściej spotykanych problemach.

• Jak przyspieszyć aplikację webowa – Łukasz Stalmasiński
Aplikacje webowe stają się coraz większe, co wpływa negatywnie na czas ładowania się stron. Podczas prezentacji odpowiemy na pytanie co zrobić, żeby przyspieszyć czas ładowania się strony na przykładzie aplikacji napisanej w Vue.js.