5 sztuczek, które pomogą lepiej zabezpieczyć Twoją aplikację webową

ABB meetups in Poland
ABB meetups in Poland
Public group

Online event

This event has passed

Details

Stworzenie nowoczesnej aplikacji webowej to w dzisiejszych czasach coś więcej niż tylko budowa interfejsu w oparciu o najlepsze praktyki UI/UX oraz dbanie o SEO. Współczesne przeglądarki internetowe oraz coraz to większe portfolio bibliotek czy też frameworków Javascript’owych pozwala nam osiągać na warstwie klienckiej znacznie więcej niż mogliśmy sobie kiedykolwiek wymarzyć. Jednakże jak to mawiał wujek Petera Parkera: „z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność” - stąd też programiści front-end’owi dzierżą odpowiedzialność za dostarczenie możliwie bezpiecznego kodu i tu pojawia się pytanie: od czego zacząć i jak tego dokonać?

„5 sztuczek, które pomogą lepiej zabezpieczyć Twoją aplikację webową” to sesja poświęcona najpopularniejszym praktykom, które pozwolą zaadresować wiele powszechnie spotykanych podatności kodu pisanego w języku Javascript. Razem z prowadzącym zanurzymy się w świat czyhających na nas zagrożeń i dowiemy się jak sobie z nimi radzić.

UWAGA:
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny - nie ma potrzeby wcześniejszej rejestracji.
Aby dołączyć do spotkania, w dniu wydarzenia przed jego startem:
- kliknij w link: https://bit.ly/3jk3NVH
- zaloguj się podając swoje dane i hasło: meetup
Zalecamy korzystanie z przeglądarki CHROME.

Prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych: https://bit.ly/2FSPOs5
Biorąc udział w wydarzeniu potwierdzasz, że zapoznałeś się z treścią Klauzuli Informacyjnej i akceptujesz zawarte w niej postanowienia.

Prelegent: MATEUSZ HOFFMAN - R&D Group Leader / Frontend Development Team Lead @ ABB Ability™

Na co dzień tworzy innowacyjne rozwiązania dla branży Industry, łącząc potęgę Internet of Things z nowoczesnym ekosystemem aplikacji webowych. Aktywny członek polskiej społeczności Microsoft, pasjonat cloud computingu i front-end'u. Swoją społeczną iskrę realizuje jako prelegent różnego rodzaju konferencji branżowych i meetup'ów. Uważa, że kluczem do sukcesu są ludzie - w swojej pracy stawia na budowanie fundamentów silnego, zorientowanego na cel zespołu, który kreatywnie adresuje rosnące potrzeby rynku IT.