Past Meetup

Agile Coach Camp Poland 2016 #2

This Meetup is past

60 people went

Location image of event venue

Details

Zapraszamy do udziału w drugiej w tym roku edycji imprezy na której zmęczeni półroczem Agiliści mogą w rodzinnej atmosferze naładować akumulatory, wymienić się doświadczeniami i wiedzą, skonsolidować siły by móc dalej zmieniać świat małymi krokami.

Bardzo chcemy, żeby każdy chętny mógł pojechać, a jednocześnie chcemy zachować wyjątkową atmosferę ACCPL – stąd wydarzenie będzie ograniczone do 60 osób. Ale! Tym razem odbędzie się nie jedno, a dwa wydarzenia. Mamy nadzieję że będzie to dobra zmiana :).

Ponieważ potrzebujemy przygotować zadatek dla Hotelu możesz nam pomóc zostając jednym z 16 Early Birds (8 osób na każde wydarzenie) - i mieć na 100% zapewnione miejsce! Warunkiem jest całościowa wpłata środków na konto hotelu (info dostaniesz mailem).

Koszt wydarzenia: 750 PLN (w tym nocleg, wynajęcie sal i wyżywienie) Cała organizacja jest non-profit. Organizatorzy też płacą za siebie.

Tak jak przy poprzednich eventach uczestniczyć mogą maksymalnie 3 osoby z jednej organizacji, żebyśmy zapewnili różnorodność punktów widzenia. Rejestracja rozpocznie się w poniedziałek[masked] o 10:00 i potrwa 3 tygodnie.

W przypadku gdy liczba zgłoszeń przekroczy dostępny limit, zorganizujemy publiczne losowanie osób na wydarzenie.

W przypadku gdy liczba zgłoszeń przekroczy dostępny limit, zorganizujemy publiczne losowanie osób na wydarzenie.

Ponieważ mamy pewne zobowiązania wobec hotelu termin płatności jest nieprzekraczalny. Jeśli nie zapłacisz losujemy następną osobę na Twoje miejsce.

Zależy nam na transparentności, dlatego tez poniżej krótka informacja od organizatorów:

Jeśli aktywnie* uczestniczysz w organizacji ACCPL masz zagwarantowane miejsce. To jedyny przywilej organizatorów. Jak każdy uczestnik organizatorzy płacą z własnej kieszeni za uczestnictwo, gdyż są wolontariuszami. Zamierzamy też zaprosić gości z dużym doświadczeniem (Very Experienced Persons), którzy pomogą nam poszerzyć wiedzę, ich przywilejem będzie automatyczny udział w wydarzeniu, które wybiorą.

*Aktywnie = uczestniczenie w cotygodniowych spotkaniach, dogadywanie szczegółów z hotelem (sale, dostępność restauracji, atrakcje, negocjacja cen), szukanie oraz kontakt ze sponsorami, organizowanie gadżetów, redagowanie postów, publikacja info.