Agile Coach Camp Poland 2019 #1 | UWAGA! Nowe zasady zapisów!

RSVPs are closed

Share:

Hotel Mościcki

ul. Nadpiliczna 2 · Spała

How to find us

http://hotelmoscicki.pl/

Location image of event venue

Details

Agile Coach Campy odbywające się w dwa następujące po sobie weekendy stały się już tradycją, więc i tym razem proponujemy dwa wydarzenia, organizowane w dniach:[masked] (#1) oraz[masked] (#2).

Ponieważ możliwość udziału w konferencji chcemy zapewnić jak największej liczbie osób, prosimy o wybór tylko jednego terminu. Rejestrację na oba wydarzenia zinterpretujemy jako chęć uczestnictwa w dowolnym z nich, a to z kolei oznacza, że organizatorzy pozostawiają sobie prawo do przypisania zainteresowanych dwoma terminami do jednego z nich.

Z każdą kolejną edycją ACCPL lista osób chcących wziąć w nim udział jest dłuższa, a miejsca w ramach zapisów EarlyBirds kończą się w zaledwie kilka sekund od momentu ich udostępnienia. Chcąc wyeliminować ten stresujący „wyścig” i wyrównać szanse na uczestnictwo w konferencji, zdecydowaliśmy się na eksperymentalne wprowadzenie formuły Call4Papers. Dlatego też prosimy Was o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań, które pozwolą nam dobrać docelową grupę uczestników, tak aby w możliwie najlepszy sposób zapewnić różnorodność punktów widzenia i doświadczeń podczas samego wydarzenia, zachowując jednocześnie dotychczasowego „ducha” ACCPL.

CZYM JEST ACCPL?
Agile Coach Camp Poland to weekendowe spotkania ludzi zajmujących się zwinnością: dwie doby intensywnych rozmów i warsztatów w formule Open Space (https://en.wikipedia.org/wiki/Open_Space_Technology). Niekomercyjne, organizowane przez grupę wolontariuszy, dają możliwość poszerzenia wiedzy, wymiany doświadczeń i pomysłów, znalezienia odpowiedzi na trudne pytania czy „naładowania akumulatorów”.

DLA KOGO?
Dla wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą zwinnością. Na każde wydarzenie zapraszamy łącznie 65 osób.
Aby zapewnić różnorodność punktów widzenia, podtrzymujemy ograniczenie liczby uczestników do maksymalnie 4 osób z jednej firmy (na każdy termin).

GDZIE?
Hotel Mościcki w Spale – http://hotelmoscicki.pl/.

CO, KIEDY I DLACZEGO?

21.01.: Uruchamiamy zapisy. Od tego dnia możecie zgłosić chęć uczestniczenia w jednej z edycji ACCPL, wykonując dwie czynności:
1) klikając „Dołącz do listy oczekujących” oraz
2) wypełniając poniższą ankietę Call4Papers: https://goo.gl/forms/cO4amyroP8kUZwfE3
Jedynie osoby, które prawidłowo spełnią oba powyższe warunki, zostaną uwzględnione jako chętne do uczestnictwa w ACCPL.

11.02., godz. 18:00: Zamykamy zapisy! Od tego momentu Wasze zgłoszenia będą weryfikowane przez organizatorów, którzy dobiorą docelową grupę uczestników.

25.02.: Ogłoszenie listy uczestników. Osoby zakwalifikowane do udziału w ACCPL 2019 #1 i #2 zostaną oznaczone na Meetupie jako „Biorą udział”.

26.02.: Dane do przelewu, link do ankiety. Osoby oznaczone na Meetupie jako biorące udział w wydarzeniu otrzymają e-maila z danymi do przelewu oraz linkiem do ankiety (o której niżej).

13.03.: Ostateczny termin płatności.

ZA ILE?
Koszt uczestnika: 680 PLN

Uczestników – w miarę potrzeb i chęci – zapraszamy z rodzinami.

Opłaty:
- Osoba towarzysząca (nie biorąca udziału w ACCPL): 550 PLN
- Dziecko do lat 12: 317 PLN
- Dziecko do lat 4: bezpłatnie

Powyższe kwoty stanowią odpłatność za zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie oraz wynajem sal konferencyjnych (ostatnie dotyczy tylko uczestników). ACCPL nie stanowi źródła dochodu dla organizatorów, którzy za swój pobyt uiszczają identyczne opłaty.

ANKIETA, FAKTURY, PŁATNOŚCI I INNE FORMALNOŚCI
Drugim etapem rejestracji będzie wypełnienie ankiety, w której zapytamy m.in. o preferencje żywieniowe czy potrzeby związane z zakwaterowaniem. Link do ankiety zostanie przesłany osobom zakwalifikowanym do udziału wraz z danymi do płatności oraz dalszymi niezbędnymi informacjami dot. faktur proforma i VAT w dniu 26.02.

REZYGNACJE
Jeżeli dołączyłeś/-aś do listy oczekujących na Meetupie oraz wypełniłeś/-aś ankietę Call4Papers, ale chcesz wycofać swoje zgłoszenie, skontaktuj się z organizatorami.

KONTAKT Z ORGANIZATORAMI:
[masked]

KONTAKT Z HOTELEM:
[masked]