Agile @ Intel, historia zmiany jednej organizacji

This is a past event

19 people went

Location image of event venue

Details

W 2016 roku grupa śmiałków zaproponowała zmianę Agile w jednym z projektów w gdańskim odziale Intela. Jak się to zakończyło, jakie mieli przygody po drodze i czy udało im się zabić smoka, czyli krótka historia udanej transformacji Agile. Zapraszamy.

Prelegenci:

Izabela Słomczewska
Jej głównym obszarem zainteresowania jest prowadzenie projektów IT i zarządzanie zespołami z wykorzystaniem nowoczesnych technik zwinnych. Od roku 2000 zajmuje się zarządzaniem projektami zarówno internetowymi (Sklep Wirtualnej Polski, Ziaja, Polska Presse: naszemiasto.pl, dom.gratka.pl) jak i związanymi z technologią embeded, jako Software Engineering Manager w Intel Polska. Wie jak zorganizować zespół IT z wykorzystaniem narzędzi, które mogą nie tylko motywować ludzi do osiągnięcia celów, ale również wzbudzać kreatywność w wytwarzaniu innowacyjnych rozwiązań. Lubi, gdy w wyniku działania widać szybko pozytywne zmiany. Niezwykle ważny jest dla niej kontakt z ludźmi. Uważa, że komunikacja i zrozumienie potrzeb użytkowników jest podstawą tworzenia dobrego biznesu. Jest zwolenniczką nowoczesnego zarządzania, inspirowanego metodyką Agile, gdzie najważniejsze są: praca zespołowa, komunikacja i samodzielność.

Przemysław Witka
Doświadczony Scrum Master/Agile Coach, posiada dyplom Executive MBA, certyfikowany mentor i life coach. Od kilku lat jest Agile Coachem w gdańskim oddziale Intela, gdzie współpracuje z kilkoma grupami biznesowymi przy adaptacji zwinnych metodyk. Jest częścią międzynarodowej grupy Agile Coachów w Intelu oraz członkiem Agile Alliance. W latach[masked] był prezesem startupu. Jest kreatywnym autorem kilku szkoleń oraz pomysłodawcą gry symulacyjnej Scrumtale, która stanowi istotny element szkoleń prowadzonych przez AgileBrains.