Management 3.0 w praktyce

This is a past event

32 people went

Location image of event venue

Details

Po teoretycznym wstępie do Managementu 3.0 nadszedł czas na praktykę. Tym samym zapraszamy do udziału w warsztacie, podczas którego poznamy oraz wypróbujemy na sobie najpopularniejsze narzędzia i techniki, przedstawione przez Jurgena Appelo w ramach M3.0, w tym m.in.: Personal Maps, Identity Symbols, Competency Matrix, Delegation Board (Delegation Poker), Yay! Questions, Kudo Box. Ponieważ praktyki Managementu 3.0 dostarczają wsparcia w różnych obszarach – dzięki powyższym ćwiczeniom dotkniemy tematu budowania zespołu, delegowania odpowiedzialności i kreowania wspierającego środowiska pracy.

Spotkanie – przy nieocenionej pomocy Marcina Bobowskiego i Daniela Wichera – poprowadzi Anna Mankiewicz.

Aby zapewnić komfort uczestnikom, warsztat ma charakter zamknięty i jest objęty limitem miejsc.

---
Ponadto grudniowe wydarzenie jest dla nas okazją do przeprowadzenia eksperymentu, w którym chcielibyśmy sprawdzić, w jakim stopniu „inwestycja finansowa” może mieć wpływ na frekwencję (a dokładniej: na stosunek liczby osób zapisanych do liczby osób realnie uczestniczących w evencie). Nasza propozycja wygląda więc następująco:

1. Po zapisaniu się na wydarzenie (jeśli Twoje nazwisko widnieje na liście osób biorących udział a nie na rezerwowej liście oczekujących), w ciągu kilku godzin otrzymasz za pośrednictwem Meetupa wiadomość z numerem konta (nie chcemy podawać go do wiadomości publicznej) i prośbą o dokonanie wpłaty w wysokości 20 zł.

2. Będziemy oczekiwać na przelew 3 dni robocze. Jeżeli po tym czasie wpłata nadal nie będzie zaksięgowana, przesuniemy Twoje zgłoszenie na listę rezerwową. W jego miejsce zostanie automatycznie „wciągnięta” osoba zajmująca pierwszą pozycję na liście oczekujących. Wówczas dostanie ona wiadomość z danymi do przelewu na takiej samej zasadzie.

3. Grudniowe spotkanie rozpoczniemy szybką rejestracją, podczas której każdy zapisany uczestnik wydarzenia ODZYSKA wpłaconą kwotę (zostanie zwrócona w gotówce). Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY.

4. Wpłaty osób, które zapisały się, jednak nie przyszły, nie zostaną zwrócone i pomogą sfinansować bieżące „koszty operacyjne” Agile Silesii (czyli m.in. zakup materiałów papierniczych, zakup pamiątkowych T-shirtów dla przyjezdnych prelegentów, regulację opłat za użytkowanie serwisu Meetup.com).

---
Zapraszamy do udziału (zachęcając do przemyślanych zapisów ;-)), a w przypadku pytań (np. w związku z eksperymentem) – również do kontaktu.