Past Meetup

#151. Marek Kirejczyk — Stos technologiczny mózgu

This Meetup is past

63 people went

Zebra Tower

Mokotowska 1 · 00-640 Warsaw

How to find us

Spotykamy się w recepcji biurowca.

Location image of event venue

Details

Uwaga — nowa miejscówka i ograniczenia spóźnień. Szczegóły na końcu.

Na AgileWarsaw przeważnie rozmawiamy o tym jak pracować w zespole, z ludźmi, jak dbać o rozwój swojego "teamu". Ten temat zawsze mnie fascynował.
Równolegle zawsze mnie interesował temat nieodzownie zwiazany z powyższym - temat rozwoju osobistego. Tak oto zapraszam na przegląd tego co przez 10 lat się dowiedziałem i czego miałem okazję spróbować. Zajrzymy w ciemne zakamraki ludzkiego mózgu, mroczne rozdziały w histroii psychologi, ale też na chwilę uzyskamy wgląd w możliwości ludzkiego mózgu i może nawet zdamy sobie sprawę jak mało własnego potencjału realizujemy. Na koniec mam nadzieje, że wyniesiecie garść praktycznych narzędzi do rozwoju zarówno własnego jaki i wszystkich chętnych dookoła.

Zapraszam,
Marek

## Logistyka:
Jak widzicie mamy nową super miejscówkę i nowych gospodarzy. W Zebrze goście nie mogą sami wjeżdżać windą (ale można będzie samemu wyjść), w czasie naszego spotkania recepcja będzie już zamknięta, więc wwiozą nas nasi gospodarze—zaprzyjaźnieni konsultanci BCG będący jeszcze w pracy. Nie możemy nadużywać ich gościnności i odrywać od pracy dlatego ostatnia gwarantowana podróż windą będzie o 18:59

---
Gorące podziękowania dla BCG (https://www.bcg.com/pl-pl/) za goszczenie spotkania :)