#153. Dominika Sękowska i Paweł Olchowik - Wizualny Scrum i zwinna transformacja

This is a past event

53 people went

Location image of event venue

Details

Cześć. Jesteśmy dwójką Scrum Masterów, którzy od czasu do czasu przemycają różne techniki wizualnego myślenia w swojej codziennej pracy na poziomie zespołu, interakcji między zespołami oraz całej organizacji. Zebraliśmy swoje dotychczasowe doświadczenia i ubraliśmy je w garść praktycznych porad dla osób, które chciałyby zacząć więcej pracować z flipchartami, jednocześnie wspierając swoją firmę na drodze ku Zwinności przez duże "Z" :-)

Nasze warsztato- przemówienie kierujemy raczej do osób początkujących, które jeszcze nie są zbyt chętne do sięgania po markera przy każdej możliwej okazji. Będziemy Was przekonywać, że warto to robić. Że osoba z markerem może spowodować sporo pozytywnego zamieszania, poprzez transparentne unaocznienie niewygodnych aspektów rzeczywistości. Damy też Wam kilka sugestii co do dalszych kierunków "zwiedzania" tego tematu.

Prośba do uczestników - zabierzcie ze sobą ulubiony długopis, marker, flamaster, ołówek lub inny "przedmiot do robienia notatek". Przyda się w trakcie warsztatowej części naszego spotkania :-)

Zapraszamy!
Dominika i Paweł

---

Kochani!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na wydarzeniu (80 osób) wszystkich chętnych zapisujemy początkowo na liście oczekujących. Zmiany w statusie na "Going" następują w niedzielę. Dodatkowo chcielibyśmy poinformować, iż z powodu potencjalnie dużej liczby zainteresowanych, pierwszeństwo maja osoby bez historii nieprzychodzenia. Zatem! Jeżeli wiesz, że nie będzie Cię na meetupie w poniedziałek, proszę zmień swój status na "Not going", aby zwolnić miejsce dla kogoś innego.
Dziękujemy za współpracę i do zobaczenia w poniedziałek.

Agile Warsaw Team
---
Gorące podziękowania dla BCG (https://www.bcg.com/pl-pl/) za goszczenie spotkania :)