Past Meetup

#157. Mariusz Kulerski - Łącz i rządź by zdrowo rosnąć

This Meetup is past

47 people went

Location image of event venue

Details

UWAGA - limit miejsc - szczegóły poniżej :)
---

...czyli Grupy Robocze jako skuteczne narzędzie dla rosnących organizacji.

W firmach technologicznych popularna jest płaska struktura i kultura angażowania pracowników w procesy decyzyjne dotyczące całego zespołu. Wraz ze wzrostem ilości osób zaangażowanych w życie firmy rośnie trudność we wspólnym podejmowaniu decyzji.

W EL Passion rozwiązaliśmy ten problem przy użyciu Grup Roboczych. Długie i bezowocne spory wszystkich pracowników na cotygodniowych zebraniach zamieniliśmy na ukierunkowane spotkania osób zainteresowanych konkretnymi tematami. Z upływem czasu udało nam się dopracować formułę i Grupy Robocze są już stałym elementem naszej kultury.

Chciałbym się podzielić doświadczeniami zebranymi w ostatnim czasie i przepisem na dobrze przyprawioną Grupę Roboczą!

---
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na wydarzeniu (80 osób) wszystkich chętnych zapisujemy początkowo na liście oczekujących. Zmiany w statusie na "Going" następują w niedzielę. Dodatkowo, z powodu potencjalnie dużej liczby zainteresowanych, pierwszeństwo maja osoby bez historii nieprzychodzenia. Zatem! Jeżeli wiesz, że nie będzie Cię na meetupie, proszę zmień swój status na "Not going", aby zwolnić miejsce dla kogoś innego.
Dziękujemy za współpracę :)

---
Gorące podziękowania dla BCG (https://www.bcg.com/pl-pl/) za goszczenie spotkania :)
Gorące podziękowania dla EL Passion (https://www.elpassion.com/) za sponsorowanie nagrania :)