#160 Workshop Agile Leadership by Magdalena Firlit

This is a past event

15 people went

Location image of event venue

Details

UWAGA LIMIT MIEJSC - jest tylko 16 miejsc - więcej informacji poniżej.

-----
Warsztat "Agile Leadership"
Gdy organizacje decydują się na transformacje Agile i szukają tzw. zwinności organizacyjnej (Organizational Agility), rola Leadershipu jest niezbędna, nieoceniona i podstawowa. Bez wsparcia i pełnego zrozumienia ze strony Leaderów jest niezwykle trudno wejść na zwinną drogę.

W trakcie warsztatów uczestnicy zapoznają się i przećwiczą różnice pomiędzy managerem a Agile Leaderem. Zobaczą, jaką wartość daje Agile Leadership i jakie narzędzia są pomocne w osiąganiu coraz lepszej zwinności.

Warsztat dedykowany jest dla doświadczonych Leaderów Organizacyjnych: Scrum Masterów / Product Ownerów / Product Managerów / Managerów / Agile Coachów

Kilka słów o prowadzącej.
Magdalena Firlit jest Professional Scrum Trenerem Scrum.org i Agile Coachem, konsultantem, trenerem, mentorem oraz life oraz business coachem.

Prowadzi akredytowane szkolenia Scrum.org w zakresie:
- Professional Scrum Master,
- Professional Scrum Product Owner,
- Professional Agile Leadership-Essentials,
- Professional Scrum Foundations.

Magdalena posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, specjalizuje się w transformacji organizacji i zespołów w kierunku Agile. Przeprowadza szkolenia i warsztaty z obszaru Agile, Scrum, Kanban oraz umiejętności miękkich. Występuje na konferencjach, spotkaniach tzw. Community of Practice oraz prowadzi warsztaty i szkolenia.

----
LIMIT MIEJSC: 16.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i wymagane doświadczenie na stanowisku Scrum Mastera / Product Ownera / Product Managera / Managera / Agile Coacha o zapisie decyduje potwierdzenie wysłane przez organizatorów spotkania.

Wyboru uczestników dokonuje trener na podstawie opisanego doświadczenia.

Co zrobić aby otrzymać zaproszenie na warsztat:

1. RSVP zaznacz na "yes"

2. Odpowiedz na pytanie, które pojawi się pod pkt.1

3. Wyślij formularz

4. Na podstawie odpowiedzi, a także historii przychodzenia (brak statusu no-show) dobierzemy uczestników i wyślemy potwierdzenie zapisu.

Lista uczestników zostanie przedstawiona w sobotę wieczorem, ~ 20.00.

Wielka Prośba! Jeśli zostaniesz wybrany, a Twoje plany zmienią się i nie będziesz mógł uczestniczyć w warsztacie, to proszę daj znać. Zwolnisz miejsce dla innego chętnego, a Ty nie otrzymasz statusu "no- show" :).

Ostateczny kształ listy zostanie przedstawiony w niedzielę wieczorem, ~ 20.00.

Do zobaczenia ! :)
Magda & AW Team

----
Gorące podziękowania dla BCG (https://www.bcg.com/pl-pl/) za goszczenie spotkania :)