#182 Przemek Witka "ScrumTale"

This is a past event

18 people went

Location image of event venue

Details

*** Uwaga!!! ***
warunkiem KONIECZNYM zapisu jest wypełnienie poniższego formularza
https://forms.gle/4KttRiy771EBx5At8

*** Uwaga!!! - warsztat całodniowy, zrzutka na koszty - 80zł ***

Zapraszamy na pierwszy w Warszawie warsztat dla facylitatorów gry symulacyjnej ScrumTale. Celem gry będzie napisanie (pod dużą presją czasu) bestselerowej opowieści kryminalnej. Zespoły będą pracować w Scrumie, zwinnie planować, reagować na zmieniające się wymagania klienta oraz iteracyjnie dostarczać produkt. Warsztat poprowadzi jeden z autorów ScrumTale – Przemek Witka.

Uczestnicy zostaną podzieleni na dwa zespoły, które będą starały się w trakcie trzech iteracji zrealizować oczekiwania wydawcy. Czy w przeciągu 42 minut, jakie zostaną poświęcone na pisanie, uda się zespołowo stworzyć wciągające, zaskakujące i gotowe do druku opowiadanie kryminalne?

Warsztat doskonale symuluje codzienne sytuacje: zmieniające się wymagania, konieczność szybkiego dostarczania wartości biznesowej, problemy z jakością produktu, potrzebę szybkiego podejmowania decyzji.
Więcej informacji na temat ScrumTale znajdziecie w opisie poniżej i na stronie https://scrumtale.com

Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest wypełnienie ankiety: https://forms.gle/4KttRiy771EBx5At8

Pierwszeństwo będą miały osoby, które aktywnie szkolą i będą mogły wykorzystać ScrumTale w pracy warsztatowej z zespołami. Informacja z potwierdzeniem uczestnictwa zostanie wysłana do dnia 3 maja.

Ostatecznym potwierdzeniem udziału będzie wpłata (do 7 maja) 80zł na pokrycie kosztów podróży prowadzącego warsztat, cateringu i sali. Jest to wydarzenie non-profit. Na koniec warsztatu podsumujemy wszystkie wydatki i zdecydujemy na jaką organizację charytatywną wpłacić górkę, która zostanie.

Zapraszamy.

-------
Zajrzyj proszę do naszych FAQ (https://faq.agilewarsaw.com)

*** Uwaga!!! ***
warunkiem KONIECZNYM zapisu jest wypełnienie poniższego formularza
https://forms.gle/4KttRiy771EBx5At8

*** Uwaga!!! - warsztat całodniowy, zrzutka na koszty - 80zł ***