Past Meetup

Bring Your Own Problem

This Meetup is past

37 people went

Location image of event venue

Details

Tuż przed drugą edycją Agile on the Boat zachęcamy Was do porozmawiania o problemach przyniesionych przez Was. Jeśli dręczy Was jakieś pytanie, chodzi za Wami jakiś temat, o którym chcielibyście porozmawiać to spotkanie będzie dla Was idealne. Po raz trzeci w historii Agile Wrocław proponujemy Wam formułę Open Space, czyli maksymalne zaangażowanie uczestników w wybór tematów i dzielenie się wiedzą.
Pogoda na razie nam sprzyja. Trzymajmy kciuki aby się utrzymała.
Tym razem spotykamy się na Barce, gdzie zaczniemy spotkania i gdzie odbędzie się giełda tematów. Gdy już każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, rozlokujemy się w okolicach barki. Lub w jej wnętrzu, gdyby zaskoczył nas deszcz.

Planujemy 2 sloty po 30 minut, z 15-sto minutowym rozpoczęciem, 10 minutową przerwą na zmianę tematów i 15-sto minutowym podsumowaniem zebranej wiedzy na końcu.
Jeśli chciałbyś/chciałabyś o czyś porozmawiać pochwal się swoim tematem na http://www.tricider.com/brainstorming/3Rjl0jjuSPB
Na początku spotkania jasno wyjaśnimy wszystkie reguły i na pewno nie pozostawimy Was bez wsparcia. Będzie też możliwość zgłoszenia tematu na początku spotkania.

Dziękujemy patronom, dzięki którym jesteśmy w stanie finansować naszą działalność.
W szczególności dziękujemy:
- Michałowi Rychlikowi
- Katarzynie Cieślińskiej
- Brass Willow - Filip Czapeczka
- Sebastianowi Niewolikowi
- Tomaszowi Bednarskiemu
- Scrum Group - Sylwiusz Pytka
- www.agileninja.net - Paweł Kalinowski
- Rafałowi Makarze

Jeśli chcesz Ty też chcesz nas wesprzeć odwiedź https://patronite.pl/agilewroclaw

Do zobaczenia