Past Meetup

Rola "team leadera" w autonomicznych zespołach Ocado Technology

This Meetup is past

105 people went

Location image of event venue

Details

Dzieci wesoło wróciły do szkoły, najwyższa pora, aby po sezonie ogórkowym powrócił też Agile Wrocław On Site. Tym razem gospodarzem naszego spotkania będzie firma z zupełnie innej branży. Chmury, roboty, mobilki, uczenie maszynowe im nie straszne. Rozwijają swój własny produkt, a jednocześnie można ich nazwać software housem. Wrocław jest ich drugim oddziałem w Polsce. Wiecie już o kim mowa? Gościć nas będzie Ocado Technology.

W Ocado podążanie za najnowszymi technologiami idzie w parze z budowaniem specyficznej kultury pracy. Jednym z czynników wyróżniających naszego gospodarza jest rola Team Leadera w autonomicznych i samo-organizujących się zespołach.

W trakcie spotkania, prosto ze źródła, będziemy mieli okazję usłyszeć skąd pomysł na taką rolę i jak ewoluowała ona w czasie. Mając tą wiedzę oraz wsparcie pracowników Ocado, w grupach, używając techniki SWOT, postaramy się przeanalizować rolę Team Leadera.

Całe spotkanie zakończymy networkingiem, w trakcie którego będziemy mogli poznać więcej szczegółów dotyczących Ocado Technology.