Tworzenie warsztatów zmieniających organizację - Sebastian Niewolik

This is a past event

116 people went

Location image of event venue

Details

Koniec ferii zimowych zbliża się nieuchronnie, a więc czas rozpocząć nowy semestr nauki. Wszystko wokół coraz szybciej się zmienia, zatem i my musimy uczyć się przez całe życie. Nie inaczej nasze zespoły i organizacje. Jeśli jeszcze nie wszystko jest w nich zwinne, to najwyższy czas to zmienić. Jak to zrobić? Jeden ze sposobów poznacie podczas najbliższego spotkania Agile Wrocław - Sebastian Niewolik pokaże jak proste ćwiczenie może uruchomić łańcuch zmian transformujący całą organizację. Przyjdź i wymyśl swój własny plan, czego nauczysz swoją organizację w rozpoczynającym się semestrze.

Cele warsztatu:
- Zapoznanie uczestników z przykładowym warsztatem nastawionym na uczenie się przez doświadczanie
- Umożliwienie uczestnikom opracowania własnego warsztatu (ćwiczenia) odpowiadającego aktualnym potrzebom ich organizacji

O trenerze:
Sebastian Niewolik, aktualnie Scrum Master i Agile Coach, od ponad 20 lat pracuje w firmie, będącej jednym z czołowych producentów oprogramowania w Europie. 4 lata temu zapoczątkował transformację zwinną w największym projekcie w swojej organizacji, przeszkolił ponad 200 osób, uruchomił zwinne Community of Practice, wraz z którym współorganizował dwie wewnętrzne konferencje scrumowe, skonstruował własny sposób skalowania zwinności dostosowany do specyfiki projektu.

Dziękujemy naszym darczyńcom za wspieranie naszej fundacji, dzięki której możemy wynajmować salę i robić dla was darmowe warsztaty :)
W szczególności:
Sebastian Niewolik, Bartosz Jeske, Sylwiusz Pytka (Scrum Group), Paweł Kalinowski (agileninja.net) i Jolanta Łabędzka-Benisz