AOS#3 NewVoiceMedia - Czy kultura się skaluje?

Are you going?

102 people going

Share:
Location image of event venue

Details

Powracamy ze spotkaniem Agile On Site, w ramach którego możecie poznać kulturę i praktyki zwinnych organizacji. Jednocześnie wnoszących do nich swoją wiedzę i świeże spojrzenie. Podobno do trzech razy sztuka. My w każdym razie nie mamy zamiaru na trzecim spotkaniu się zatrzymać. A wręcz postaramy się zwiększyć częstotliwość.

Tym razem naszym gospodarzem będzie firma, która mocno współtworzy wrocławską społeczność skupioną wokół agile. Mają swój meetup, mają swoją konferencję. Tak, dobrze myślicie. Zapraszamy Was do nowego biura NewVoiceMedia by Vonage.

Domeną NewVoiceMedia by Vonage są rozwiązania dla centrów obsługi klienta. Ich produkt pozwala na spersonalizowane relacje na poziomie klient-agent łącząc różne kanały komunikacji, jak rozmowy telefoniczne poprzez WebRTC. NewVoiceMedia by Vonage to przede wszystkim zgrani ludzie, którym wspólnie wypracowane przez lata podejście do Agile, Lean, czy DDD pozwalają na efektywne i kooperatywne budowanie biznesu.

Firma w 2018 roku została przejęta przez Vonage Holdings, co stawia ją przed zupełnie nowymi wyzwaniami. W ramach spotkania będziecie mieli okazję posłuchać, jak wygląda obecnie kultura w firmie. Jakie zostały wypracowane praktyki, aby tą kulturę zachować i co za tym wszystkim stoi. Jak będąc częścią innej firmy zachować jak najwięcej swojej własnej kultury i tożsamości? Jak wypracować wspólne wartości? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w formacie World Cafe, w grupach skupionych wokół kultury, rekrutacji i zespołów.

Tradycyjnie po spotkaniu zapraszamy na część networkingową, w trakcie których będziemy mogli poznać więcej szczegółów z życia New Voice Media.