Past Meetup

Rozwiązywanie problemów bez szkody dla relacji.

This Meetup is past

13 people went

Location image of event venue

Details

Umiejętność prowadzenia bezpiecznej rozmowy na każdy temat stanowi nieocenioną wartość w sytuacjach, w których emocje (jak gniew i strach) grają główną rolę.
Bartek przedstawi kilka zagadnień zapożyczonych z psychologii organizacji i opowie jak przekształcić je w narzędzia do wykorzystania w życiu prywatnym, pracy z zespołem, czy trudnych rozmowach z szefem.
Opisywane zagadnienia postara się przedstawić także z perspektywy pracy z grupą i uzupełnić opowieściami wprost z własnych doświadczeń zawodowych.

W piątek 6 kwietnia o godz. 18:00 zapraszamy na kolejny #10 Agilestok. Tym razem naszym gościem będzie Bartosz Rakowski - Agile Coach z ponad 12 letnim doświadczeniem w świecie wytwarzania oprogramowania.

Bartosz:
"Moją misją jest pomaganie organizacjom w tworzeniu kultury pracy, w której docenia się, wspiera i inspiruje pracowników i pozwala im zrealizować potencjał, zaangażować się w pełni oraz czerpać zadowolenie z pracy.
W zależności od potrzeb, jestem coach'em, mentorem, bądź trenerem dla zespołów, właścicieli produktu, Scrum Master'ów i kierowników średniego szczebla.
Liderów organizacji wspieram w wizualizacji i zarządzaniu wewnętrzną kulturą, a także w projektowaniu i procesie zmian.
Pracowałem zarówno z małymi firmami i start-up'ami jak i dużymi korporacjami.
Obecnie mieszkam w Londynie i współpracuję z The Travel Corporation, największym bodaj na świecie konglomeratem marek z branży turystycznej."

Do zobaczenia!
Ekipa #AgileStok