Jak efektywnie komunikować się z biznesem w projektach IT?

This is a past event

25 people went

Location image of event venue

Details

Efektywna komunikacja i zrozumienie potrzeb klienta są kluczowe dla projektów informatycznych. Na prezentacji opowiemy jak wykorzystując EventStorming optymalnie odkrywać potrzeby biznesu. Spojrzymy na metodę przez pryzmat wyszczuplonego zarzadzania (LeanManagement) w tym eliminacji marnotrawstwa oraz organizację pracy. Na koniec opowiemy o zmianach oczekiwań rynku IT względem zespołów developerskich.

Zapraszamy!
Małgorzata Seroka & Rafał Maciąg & Agilestok

Naszymi prelegentami są:

Małgorzata Seroka
BIO:
Małgorzata posiada kilkunastoletnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich. Zdobyte doświadczenie to obszary: w zakresie zarządzania zespołem (między innymi w ramach medotyk zwinnych Agile/Lean), negocjacji, zarządzania operacyjnego, kontroli i optymalizacji kosztów, tworzenia zestawień i analiz, zarządzania projektami strategicznymi, estymowania wyników sprzedaży, przygotowywania planów sprzedażowych. Jest współtwórczynią pxStudio, wirtualnego softwarehousu, opartego na AI. Od 2012 roku związana z branżą IT poprzez softwarehouse LeadSoft, którego jest współzałożycielem i udziałowcem. W LeadSoft realizowane są projekty wykorzystujące Event Storming, DDD, metodyki zwinne oraz podejście lean.

Rafał Maciąg
BIO:
Rafał posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT. Był współudziałowcem i głównym architektem w startupie Creadhoc (teraz PerfectGym), który działa w ponad 20 krajach. W firmie Miratech był głównym architektem, realizując projekty w sektorze finansowym. Od 2012 jest związany z LeadSoft, którego jest współzałożycielem. Jest współzałożycielem pxTechnologies i współtwórcą pxStudio, platformy opartej o sztuczną inteligencję, automatyzującej software-development. Jest gorącym orędownikiem metodyki Lean oraz praktyk łączących świat biznesu i inżynierii.