Jakiego koloru jest Twój Klient? Ciekawa typologia ludzkich zachowań.

This is a past event

28 people went

Location image of event venue

Details

"Zastanawiasz się czasem, jak ktoś mógł tak postąpić? To przecież niedorzeczne!
Dlaczego Twój Klient, kolega, szef zarzuca Cię obowiązkami które są totalnie… Bez sensu! O co w tym wszystkim chodzi?

Jesteśmy po prostu różni. Przedstawię Ci typologię, która wyjaśni z pozoru irracjonalne zachowania innych. I wskaże Ci drogę do lepszej i skuteczniejszej komunikacji. Zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej.

Jak komunikować się z Klientami? Co zrobić, gdy nie możemy zrozumieć ich podejścia lub wyjaśnić im, o co nam chodzi? Jak dogadać się ze zleceniodawcą, współpracownikami i… samym sobą? Czy istnieje Klient idealny? O tym wszystkim w lekkiej, zabawnej i przystępnej formie porozmawiamy już 11 marca.

Jesteś freelancerem, pracownikiem, przedsiębiorcą i masz do czynienia z Klientami?

Jeśli pracujesz z ludźmi lub/i dla ludzi komunikacja jest jednym z istotnych elementów Twoich działań.

Dobra komunikacja pozwala unikać konfliktów, niepotrzebnego stresu i sprawiać, że to co wykonujesz będzie jeszcze większą przyjemnością. W skrócie: robisz wszystko szybciej, lepiej i bez nerwów. By tak było, warto poznać tych, z którymi się komunikujemy. Warto ich zrozumieć i sprawić, że Wasza współpraca będzie sielanką, a nie codzienną katorgą."

Zapraszamy już 11 marca o 18:00 na prelekcję pod tytułem: „Jakiego koloru jest Twój Klient? Ciekawa typologia ludzkich zachowań.”, która sprawi, że nasze życie i komunikacja z innymi nabierze nowych, ciekawych barw.

Jola Ambrożewicz & Agilestok

O prelegentce:
"Nazywam się Jola Ambrożewicz. Zajmuję się marketingiem interakcyjnym - sztuką komunikacji oraz budowania relacji w oparciu o wartości i interakcje. Wierzę, że każdy ma niesamowity potencjał, który warto zakomunikować światu. Uczę i wspieram proaktywnych przedsiębiorców i ich pracowników w pokazywaniu wartości tego, czym się zajmują. Edukuję jak promować swoje działania oraz firmy - atrakcyjnie, skutecznie i z radością.
Prywatnie jestem wielbicielką zwierząt, turkusowych organizacji, a także idei networkingu i interworkingu, uzależnioną od czytania książek."