Warsztat: Kanban - zrozumieć i zmierzyć

This is a past event

25 people went

Location image of event venue

Details

Kanban to potężne, ale często nie do końca rozumiane narzędzie. Dla jednych to jedynie tablica, która pomaga w wizualizacji, dla innych metoda doskonalenia przepływu pracy, współpracy, całej organizacji. Wszystko to z korzyścią, której tak bardzo oczekuje biznes i klienci - przewidywalnością.

Zapraszamy do udziału w symulacji systemu Kanban, w czasie której doświadczymy praktyk metody, ich wzajemnego powiązania i metryk, które pozwalają zespołom na łatwiejszy dialog z klientami.

Bio:
Radek Orszewski to praktyk zwinności, który od ponad 13 lat pracuje zarówno z zespołami produktowymi, usługowymi, jak i z kierownictwem i zarządami firm. Jest pasjonatem propagowania podejść Lean i Agile, w szczególności metody Kanban, również poza typowe obszary IT do HR, sprzedaży, retailu.

Przez 9 lat pracował w Berlinie, po powrocie do rodzinnego Wrocławia pracuje jako niezależny konsultant, trener i coach pod marką LeanAgile.ninja. Prowadzi blog pod adresem orszewski.com. Jest akredytowanym trenerem i coachem metody Kanban, twórcą społeczności Berlin i Wrocław Lean Coffee oraz wykładowcą na Code University Berlin.