Skip to content

Odpowiedzialności w Scrumie. Warsztat.

Photo of
Hosted By
Jarek J.
Odpowiedzialności w Scrumie. Warsztat.

Details

Podczas wytwarzania produktu mamy do czynienia z wieloma obowiązkami, odpowiedzialnościami i decyzjami dotyczącymi pracy nad nim. W Scrumie mamy 3 role, które muszą sobie z tym wszyskim poradzić.

Jak uczynić odpowiedzialności bardziej transparentnymi i zajmować się rzeczami, które rzeczywiście do nas należą? Jak to jest w mojej, a jak w innych organizacjach? Zapraszamy do dyskusji, w której pomoże nam narzędzie Management in Scrum.

Dodatkowo będziecie mieli okazję poznać i przetestować ciekawe podejście do facilitacji spotkania.

Warsztat jest przewidziany dla 30 osób.

----------------------------------------UWAGA---------------------------------------
Udział w warsztacie wymaga potwierdzenia.
Uczestnicy zostną wybrani przez trenerów na podstawie formularza rejestracyjnego:

https://goo.gl/forms/On6kc6kqnBgSIGtI2

-------------------------------------------------------------------------------------------

Warsztat poprowadzą:

Radek Gamracy - Jego przygoda ze zwinnym wytwarzaniem oprogramowania zaczęła się 7 lat temu. Przez pierwsze dwa lata jako Software Deweloper. Obecnie spełnia się jako Scrum Master. Lubi wyzwania jakie między innymi stawia przed nim praca z zespołami zdalnymi i rozproszonymi. Chętny do eksperymentów, które mogą wybudzić zespoły z letargu i pomóc im w samoorganizacji i zwiększeniu zaufania. Otwarty na poznawanie nowych ludzi i dzielenie się z nimi doświadczeniami.

Mariusz Petlic - Współpracował z wieloma firmami w tym ComputerLand, Systemy Kodów Kreskowych, Hurra.com, eSky.pl. Przez kilka lat jako aktywny i spełniony Scrum Master wspierał i budował zespoły. Obecnie współpracuje z ProCognitą jako trener i Agile Coach. Nastawiony na świadomość, samoorganizację, zaufanie i komunikację wspiera zespoły w dążeniu do dojrzałości i radości pracy w środowisku Agile. Mariusz aktywnie uczestniczy w działaniach non-profit jako współorganizator społeczności agilowych.
Jamf Software Poland
Piotra Skargi 6A · Katowice
Google map of the user's next upcoming event's location