What we're about

BiteIT to autorski program firmy JCommerce, którego celem jest dzielenie się wiedzą oraz praktyką w zakresie nowoczesnych technologii. Skierowany jest do wszystkich głodnych wiedzy – nie tylko do pracowników JCommerce!

Spotkania mają formę jednodniowych szkoleń, warsztatów lub wykładów, a ich tematyka jest bardzo różnorodna – dzielimy się wiedzą na temat nowych technologii, narzędzi i rozwiązań IT. Nasi prowadzący to doświadczeni praktycy i pasjonaci. Takie połączenie gwarantuje pakiet solidnej wiedzy, przykładów jak i „smaczków” technologicznych.

Udział w BiteIT jest całkowicie bezpłatny.

Upcoming events (1)

BiteIT #75: Rekrutacja w testach – co warto o niej wiedzieć i jak zacząć

Nie wiesz od czego zacząć karierę w testach? Nie do końca rozumiesz co kryje się za nazwą stanowiska, na które aplikujesz oraz czy dyplom z uczelni jest dużym atutem? A może to Ty będziesz przeprowadzać rekrutację i nie wiesz o co zapytać?

Odpowiedzi na te i inne pytania będą tematem kolejnego BiteIT. Co więcej – powiemy o tym jakie wymagania powinno się spełniać na konkretne seniority, jak powinna wyglądać rozmowa techniczna i jakich pytań można się na niej spodziewać.

Prowadzący:

Paweł Krysiak | Senior Tester
Od 5 lat tester oprogramowania w JCommerce. Zaczynał od stażu, a teraz sam realizuje się w roli wykładowcy i mentora. Współorganizator Akademii JTestera oraz wykładowca w Software Development Academy. Uważa, że testowanie to sztuka zadawania odpowiednich pytań, a zapobieganie błędom jest ważniejsze niż ich szukanie. Ceni sobie pracę zespołową i prawdziwy Scrum. Prywatnie miłośnik kina i piwnej rewolucji.

Photos (135)