addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupsimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

POUG - Pint with Oracle Users Group

We just like to explore the deep mysteries of the Oracle database and share that knowledge with others. We are programmers and we are DBAs. We are code geeks and performance tuning freaks. We are the Oracle Database Whisperers.


[PL]

Parafrazując klasyka, pewnego dnia spróbowaliśmy odpowiedzieć sobie na jedno ważne, ale to zajebiście ważne pytanie - dlaczego w Polsce nie rozwija się oraclowa społeczność? 

Zainspirowani sukcesem takich inicjatyw jak Barcamp i CloudBeer postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i z pomocą kilku pozytywnie zakręconych tematem osób rozpocząć serię wykładów przy piwie... 

Niech zatem leje się browar z Wyrocznią wychylany, przy dyskusji wartkiej a technologicznej: o Oracle, o wydajności, o dostępności wysokiej i latencji niskiej, o uprawnieniach szczelnych i ich wyciekach, o wszystkim w końcu, czego dusza inżyniera zapragnie... No bo jeśli będziecie chcieli pogadać o muzeum lotnictwa, to pogadamy o muzeum lotnictwa, (....) ! :)

P.S.

Będzie samo gęste, bez marketingowego snucia historii, określanych często mocnym acz dźwięcznym słowem o skojarzeniach erotycznych.

Join us and be the first to know when new Meetups are scheduled
Log in with Facebook to find out
By creating a Meetup account, you agree to the Terms of Service

Recent Meetups

What's new

 

Our Sponsors

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy