What we're about

POUG - Pint with Oracle Users Group.

We just like to explore the deep mysteries of the Oracle database and share that knowledge with others. We are programmers and we are DBAs. We are code geeks and performance tuning freaks. We are the Oracle Database Whisperers.

[PL]

Parafrazując klasyka, pewnego dnia spróbowaliśmy odpowiedzieć sobie na jedno ważne, ale to zajebiście ważne pytanie - dlaczego w Polsce nie rozwija się oraclowa społeczność?

Zainspirowani sukcesem takich inicjatyw jak Barcamp i CloudBeer postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i z pomocą kilku pozytywnie zakręconych tematem osób rozpocząć serię wykładów przy piwie...

Niech zatem leje się browar z Wyrocznią wychylany, przy dyskusji wartkiej a technologicznej: o Oracle, o wydajności, o dostępności wysokiej i latencji niskiej, o uprawnieniach szczelnych i ich wyciekach, o wszystkim w końcu, czego dusza inżyniera zapragnie... No bo jeśli będziecie chcieli pogadać o muzeum lotnictwa, to pogadamy o muzeum lotnictwa, (....) ! :)

P.S.

Będzie samo gęste, bez marketingowego snucia historii, określanych często mocnym acz dźwięcznym słowem o skojarzeniach erotycznych.

Past events (7)

POUG meet-up: summer edition

Aviva

POUG - kameralnie

Aviva

HIGH FIVE POUG

Stara Zajezdnia

POUG Chapter IV

Hotel Lord

Photos (60)

Find us also at