Past Meetup

Rozwój Blockchain w ocenie Liderek FinTech

This Meetup is past

44 people went

Aquarius

30-001 Wisła · Kraków

How to find us

Barka przy Wiśle:)

Location image of event venue

Details

W imieniu P2P.Systems, Brown Brothers Harriman, Women Techmakers Kraków oraz Women in Technology mamy ogromny zaszczyt i przyjemność zaprosić Was wszystkich na spotkanie poświęcone tematyce technologii blockchain i rejestrów rozproszonych, które odbędzie się w Krakowie 10 lipca o godzinie 19:00 na Barce Aquarius przy Wiśle.

Naszymi gośćmi będą cztery wybitne przedstawicieli środowiska technologiczno-prawniczego, których szeroka ekspertyza rozciąga się także na tematykę blockchain.

• Karolina Marzantowicz – Chief Technology Officer, Distinguished
Engineer at IBM
• Marta Brańska-Rybicka – IBM Global Business Services Unit
Director Poland and Baltics
• Dr hab. Iwona Karasek-Wojciechowicz – UJ oraz EU Blockchain
Observatory
• Magda Borowik – Ministerstwo Cyfryzacji oraz GovTech Poland

Szczegółowe opisy prelegentek będziemy publikować w następnych dniach.

Dodatkowo swój wkład organizacyjny i merytoryczny w spotkanie włoży Tomasz Kurowski z Crypto@Cracow, współorganizator spotkania oraz ogromny miłośnik FinTech.

Forma spotkania zostanie podzielona na dwie część, w pierwszej Karolina Marzantowicz poprowadzi około 30-minutowe wywiady z każdą z prelegentek podczas, których dowiemy się skąd ich zainteresowanie w technologii blockchain, jakimi projektami aktualnie się zajmują oraz jak wyobrażają sobie swoją dalszą drogę w obrębie rozwoju rejestrów rozproszonych.

Po każdej sesji publiczność będzie miała okazję zadać naszym ekspertką kilka pytań, zarówno tych związanych z technologią, jak i ich bogatą ścieżką kariery.

Druga część spotkania to otwarty panel dyskusyjny, w którym wezmą udział wszystkie z zaproszonych Pań. Dyskusję poruszającą się w analizie nt. przyszłości i trendów w rozpowszechnienie blockchain w Polsce i na świecie poprowadzi Tomasz Kurowski.

Konferansjerem i prowadzącą spotkanie będzie natomiast Kinga Serwińska, doradczyni programowa na UJ oraz koordynatorka departamentu IT w Brown Brothers Harriman.

Zapraszamy wszystkich chcących poszerzyć swoją wiedzę w obszarze blockchain oraz przekonać się, iż technologie rejestrów rozproszonych to nie tylko domena Panów!

Zapisy rozpoczną się w sobotę 30 czerwca o godzinie 18:30 poprzez portal https://liderkiblockchain.evenea.pl/
Pamiętajcie, iż mamy tylko 120 miejsc, a zapis i posiadanie biletu jest wymagane, aby wziąć udział w wydarzeniu. Zdecydowanie uważamy, że warto!

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorami (Tomasz Kurowski, Kinga Serwińska, Ewelina Wołoszyn, Agustina Belén Rodriguez Matoso, Magda Kocot, Małgorzata Madyda).

ps. dla naszych gości przewidzieliśmy pyszny katering oraz możliwość zdobycia upominków dostarczonych przez naszych sponsorów.

P2P.Systems
Brown Brothers Harriman
Women Techmakers Kraków
Women in Technology