Warsztaty z "Event Modeling" prowadzone przez Adama Dymitruka

Canceled

Location image of event venue

Details

Witam wszystkich,

Mamy krótki termin publikacji z tego tytułu że wykorzystujemy okazje że Adam będzie w Londynie i zgodził się poprowadzić 2 dniowy warsztat (piątek od 11:00-17:00 no i sobota 9:00-15:00) we Wrocławiu. Narazie nie ma pełnego opisu bo jesteśmy w procesie ustalania szczegółów, ale chciałem wam dać jak najszybciej że takie wydarzenie się odbędzie. Sledźcie wydarzenie bo szczegóły mogą jeszcze ulec zmianie.

Aktualizacja[masked]: Niestety Adamowi nie złożyły się loty i w piątek będzie raczej późno we Wrocławiu, dlatego w piątek będzie bardziej wprowadzenie do warsztatów, zapoznanie się z technika Event Modelingu. Start o 18:00

Aktualizacja[masked]: Adam podesłał informacje o warsztacie

Aktualizacja 12:[masked]: Niestety samolot sie spóźnił i Adam nie zdąrzył na przesiadkę do Wrocławia. Teraz wylot z Frankfurtu ma pozniej i bedzie we Wrocławiu na godzine 18:00, co niestetety opóźnia nasze rozpoczęcie na godzinę 19:00+, będę was informował na bieżąco jak sytuacja się rozwija.

Aktualizacja 16:[masked]: Mam niestety złe wiadomości, z powodu złych warunków pogodowych(czytaj burzy) samolot Adam-a został anulowany. Z tej przyczyny całe warsztaty stoją pod znakiem zapytania. Dzisiaj jest raczej pewne że mu się nie uda dotrzeć do Wrocławia. Będę was informował na bierząco.

Aktualizacja 18:[masked]: Adam ma bilety do Wrocławia i bedzie tutaj o godzinie 10:20 w sobotę, jak pogoda pozwoli ;) . Ustalamy więc początek warsztatów na godzinie 11:00. Pamiętajcie aby wziąć ze sobą laptopy.

Aktualizacja 9:[masked]: Ostatecznie, Adam nie doleci na godzinę 11:00 do Wrocławia. Ma bilety do Wrocławia na godzinie 13:30, ale finalnie odwołujemy warsztaty z Adamem, gdyż nie ma to już sensu. Ale jest miejsce, i jeżeli są chęci to możemy coś innego zoorganizować, dzięki Lukaszowi Szydło i Mariuszowi Gilowi odbędą się ćwieczenia z Event Stormingu i pogadamy troche o Event Modeling-u.

Warning: Uczestnicy ostatnich warsztatów którzy sie zapisali, a nie byli obecni niestety będa musieli zrezygnować z tych warsztatów

Adam Dymitruk jest CEO firmy Adaptech Group i pionierem w obszarze event sourcingu, pracował z Greg-iem Young nad jednym z najwcześniej powstałych projektów z użyciem Event Sourcing-u włączając to wprowadzenie protokuł PAXOS w skalowanie strony zapisu w CQRS. Adam jest także twórca Event Modeling-u

Motywem przewodnim warsztatów będzie oczywiście Event Modeling.

Plan Warsztatów:
Dzień 1: Anulowane

Dzień 2: Zaczynamy o 11:00-18:30:
- Wzorce w Event Modeling
- Na podstawie domeny hotelarskiej spróbujemy użyć techniki Event Modelingu
- Modelowanie na RealtimeBoard
- Q&A