What we're about

#DevForge to cykl konferencji, podczas których przybliżamy uczestnikom świat nowych technologii.

Zielonogórską edycję wydarzenia dedykujemy studentom i początkującym programistom, a także osobom, które mają już doświadczenie w branży IT, a są zainteresowane którymś z prezentowanych tematów. Zapraszamy na pięć prelekcji – przyjdźcie na wszystkie, lub wybierzcie te, które najbardziej Was interesują.

Zapewnimy dużą dawkę merytorycznych wiadomości, swobodną, przyjacielską atmosferę, a także bardziej przyziemne kwestie takie, jak poczęstunek oraz napoje.

Upcoming events (1)

Konferencja IT DevForge Zielona Góra 2020 - kuźnia praktyków nowych technologii

#DevForge to cykl konferencji IT, podczas których przybliżamy uczestnikom świat nowych technologii. Zielonogórską edycję wydarzenia dedykujemy studentom i początkującym programistom, a także osobom, które mają już doświadczenie w branży IT, a są zainteresowane którymś z prezentowanych tematów. Zapraszamy na pięć prelekcji – przyjdźcie na wszystkie, lub wybierzcie te, które najbardziej Was interesują. Zapewnimy dużą dawkę merytorycznych wiadomości, swobodną, przyjacielską atmosferę, a także bardziej przyziemne kwestie takie, jak poczęstunek oraz napoje. AGENDA: 9:00 – 9:30 Rejestracja 9:35 – 9:45 Przywitanie 9:45 – 10:30 Rozszerzona rzeczywistość szybko, łatwo i przyjemnie, czyli ekosystem Vuforia w akcji 10:40 – 11:25 Bezpieczeństwo w Microsoft Azure! Jak chronić nasze usługi w erze chmury obliczeniowej? 11:35 – 12:20 „Życie po javac”. Jakie optymalizacje wprowadza kompilator? 12:20 – 13:00 Przerwa networkingowa/lunch 13:00 – 13:45 Jak nie dać się zhackować? Zagrożenia i dobre praktyki. 13:55 – 14:50 Budowanie aplikacji od A do Z. DSL w akcji na przykładzie Clojure’a i Javy. 14:50 – 15:00 Zakończenie, losowanie nagród Miejsce: Klub Fabryka ul. Moniuszki 16 Zielona Góra Konferencja charytatywna! Cegiełka 10, 20 lub 50zł zostanie przekazana bezpośrednio do fundacji Mam Marzenie. --> ZAPISY TYLKO NA STRONIE https://www.devforge.it/zielona-gora <--

Photos (2)