Past Meetup

DP Tech Talk #6 - Agile Fuckups Edition!

This Meetup is past

110 people went

ZnanyLekarz

Kolejowa 5/7 · Warsaw

How to find us

Ostatni budynek kompleksu biurowego. Wejście od ul. Kolejowej lub Sławińskiej. 3 piętro.

Location image of event venue

Details

Cześć!

Zapraszamy na szóstą edycję naszego Meetupa - Agile Fuckups Edition! :) Jak sugeruje tytuł, nadchodzące spotkanie zostanie poświęcone temu, co się nie udało, a z czego często możemy nauczyć się najwięcej. Zaproszeni przez nas goście, pokażą nieudane próby wprowadzenia elementów Agile'a w swoich teamach. Spotkanie kierowane jest zarówno dla tych, którzy trzymają pieczę nad Agile w swoich organizacjach, jak i dla członków teamów deweloperskich, którzy w takich metodologiach pracują i lubią mieć szerszą perspektywę swojej pracy.

Tradycyjnie oprócz prelekcji zapraszamy na networking w towarzystwie czegoś dobrego oraz napojów - tych mniej i bardziej wyskokowych :)

UWAGA! Zapisanie się poprzez meetup.com jest jedynym sposobem na potwierdzenie obecności i zarezerwowanie miejsca. Dysponujemy ograniczoną przestrzenią biurową, dlatego im szybciej się zapiszecie, tym lepiej ;)

Agenda:
1. Nie zawsze można być jak Winston Wolfe, czyli o tym jak ratować projekty, które miały być zwinne - Radosław Muszyński (Riu), Riupress
2. Fuckupy rekrutacyjne - jak sprawdzić czy firma pracuje Agilowo, czy tylko tak mówi - Paulina Chatys, Wirtualna Polska
3. Nie bądź doktorem frankensteinem, eksperymentuj z głową - czyli o nieudanych eksperymentach leanowych - Mateusz Mikulski, ZnanyLekarz

https://goo.gl/CPQzWS
Zaczynamy o 18:00, tradycyjnie w siedzibie firmy ZnanyLekarz.pl. Powyżej znajdziecie mapkę dojazdu, żebyście bez problemu mogli trafić. Budynek zaznaczony prostokątem to nasza siedziba. Znajdziecie nas na 3 piętrze.

Informacja o miejscach postojowych.
Niestety nie możemy Wam zaoferować niczego na terenie kompleksu biurowego. Miejsce o tej godzinie znajdziecie jednak bez problemu przy ul. Kolejowej oraz ul. Sławińskiej.

Do zobaczenia!

PS: Jeśli kręci Cię temat technologii webowych, startupów i chciałbyś(a) zaprezentować szerszemu gronu coś nowego i unikalnego podczas kolejnych meetupów - daj nam znać! Wierzymy w to, że wiedza powinna być darmowa i powszechna, niezależnie od doświadczenia czy miejsca pracy.

Link do Call For Papers:
https://goo.gl/kzwB6R