What we're about

This is a group for software engineers eager to gain new knowledge and those looking for networking opportunities. There are many technical communities inside the company holding regular internal meetups. Sometimes we do these meetups external so that engineers from other companies could join.

Locations: Kyiv, Kharkiv, Lviv, Dnipro, Vinnytsia.

Join the group to stay tuned for the upcoming events and to be posted on all meetups.

Check out the videos from the past events on our YouTube channel: https://www.youtube.com/user/epamuacareer/videos .

Upcoming events (1)

Вебінар: Переклад ІТ-матеріалів: необхідність чи непотрібність?

Link visible for attendees

Перекладати чи не перекладати професійну літературу для бізнес-аналітиків? Сучасні реалії роблять переклад рідною мовою будь-яких матеріалів для IT-спеціалістів надзвичайно важливим. Не лише тому, що доступ до якісної інформації стає критично важливим, а вдалий переклад допомагає надати можливість більшої кількості фахівців ознайомитися з кращими практиками бізнес-аналізу та розвиватися в цій галузі.

Перш за все, українським спеціалістам необхідно активно працювати над власною термінологією та школою перекладу технічної літератури, оскільки це стає критично важливим у нашому суспільстві під час війни. Чи знаєте ви, що є основним блокером при навчанні українських військових? Навіть не мовний бар'єр, а відсутність розуміння, як перекладається той чи інший елемент техніки українською, бо, наприклад, в авіації важко було знайти не "радянський" аналог терміну. Чи тільки один цей факт не вартий того, щоб перекладати будь-які матеріали українською і більше ніколи не звертатися до російськомовних джерел?

Метою цього заходу є популяризація ідеї перекладу літератури з бізнес-аналізу (і не тільки!) українською мовою. Ми хочемо надати простір для широкого обговорення, а будете мати можливість долучитися та проявити ініціативу. Переклади потребують волонтерів!
Запрошуємо долучитися до вебінару 5 липня о 16:00 щоб послухати про наш досвід перекладу, а також висловити власну думку з цього приводу.

Спікери та модератори:
Мар'яна Кухтин, Business Analysis Manager, EPAM
Олександр Москалюк, Senior Business Analyst, Yalantis
Іван Вільчавський, Senior Business Analyst, EPAM
Олександра Серебрянська, Senior Business Analyst, EPAM
Марія Терлецька, Lead Business Analyst, EPAM
Марина Красовська, Business Analyst, EPAM

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією: https://epa.ms/1xCG9v

Past events (380)

Вебінар: "Будні розробника з GitHub Copilot та ChatGPT"

This event has passed