addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupsimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

Siema!

Czy wkurza Cię to że Twoją kobietę atakuje wróg, któremu nie możesz dać w p...?  W dodatku wredny i podstępny drań nosi damsko brzmiącą nazwę ENDOMETRIOZA.

Pewnie myślisz, że nie da się z nim nic zrobić. Zdajesz się na łaskę i niełaskę służby zdrowa i polegasz na lekarzach. To już jest dość ok, ale żywię głębokie przekonanie, że tu się da zrobić znacznie więcej. Nie musimy stać z założonymi rękami.

Szukam facetów, którzy chcą stanąć do walki! Panowie, jest poważna i ciężka praca do wykonania. Stawką w grze jest zdrowie naszych kobiet, nasze rodziny.

Kto stanie do walki?

EndoMąż


Join us and be the first to know when new Meetups are scheduled
Log in with Facebook to find out
By creating a Meetup account, you agree to the Terms of Service

Recent Meetups

What's new

 

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy