איך מגדילים רווחים ע"י מו"מ מוצלח בפורום חיפה, 27.02.20

Freelance Israel
Freelance Israel
Public group

שרונה ספייס חיפה

הנמל 32 · Haifa

How to find us

http://bit.ly/NEWWORKINGHAIFA

Location image of event venue

Details

ברוכים הבאים לנטוורקינג לאזור חיפה של מפגשי נטוורקינג ויין
חיבורים עסקיים בין בעלי עסקים תורמים רבות ליצירת שיתופי פעולה עסקיים והפניות מניבות ואיכותיות. הדגש יהיה על הידוק הקשר והמשכו בין מפגש למפגש בקבוצת הווטסאפ ובפעילויות משלימות. המפגשים הם לבעלי עסקים מחיפה והסביבה.
ההרשמה באתר אין אפשרות לשלם במקום.

לוח זמנים:
10:00 – הגעה, רישום ומינגלינג, שתייה ונשנוש קל
10:30 – התכנסות, דברי פתיחה, הצגה עצמית קצרה לכל אחד מהנוכחים
11:15 – הפסקה קצרה
11:35 – הרצאה בנושא: איך מגדילים רווחים ע"י מו"מ מוצלח – במהלך ההרצאה נלמד את העקרונות הבסיסיים של מו"מ מבוסס אינטרסים, גישה זאת רואה את הגדרתו של משא ומתן כ-כל מצב בו רוצים להעביר מסר לצד אחר ולשכנע אותו להסכים עם מסר זה (זה נכון לגבי סגירת חוזים מול ספקים, דרך מכירת שירותים או מוצרים, שכנוע שותפים ברעיונות וכלה בדיון עם ילד בן 17 על יציאה בערב שישי). הכלים הללו מאפשרים לכל מי ששולט בהם להתכונן למו"מ באופן יסודי ומקיף בשל המתודולוגיה והתהליך המובנה של השיטה ומאפשרים להגדיל רווחים מהמו"מ.נתרגל 2 תרגולים פשוטים אשר יציגו באופן ישיר את יתרונות הגישה לעומת גישת המו"מ השיגרתית.בהרצאה יוצגו מספר מושגי יסוד אשר ניתן ליישם אותם מיד-בעסק, במכירות, בתקשורת עם עובדים ובכלל וילמדו להכין אלטרנטיבות שונות למקרה והמו"מ לא יצלח, כיצד להגדיל רווחים עוד לפני שנכנסים למו"מ ואפילו להגדיל את אחוזי סגירת העסקאות. המרצה: רענן שנהב, יועץ לסטארטאפים ועסקים
הביאו כרטיסי ביקור…

12:15 – קביעת פגישות
12:30 – סיום

קהל היעד: בעלי עסקים קטנים ובינוניים, עצמאיים מכל תחום, יזמים, סטארטאפיסטים המעוניינים ליצור שיתופי פעולה מניבים עם בעלי עסקים נוספים.

צצות המפגש:
יהודה יזרעאלי - ייעוץ פיננסי וגישור
טלי ורמונד - סרטוני אנימציה
מחכים לראותכם!
בברכה, צוות מפגשי נטוורקינג ויין - ההנאה בעסקים